sadsad x
asdasd

Lierac Lift Integral - Elastikiyet Kaybı

6 ürün

  Lierac Lift Integral serisi Dermokozmetika’da!

  Cilt zaman geçtikçe yaşlanmaya başlar. Fakat kişinin genetik yapısı, beslenme alışkanlığı ve çevresel faktörler sebebiyle zamanından önce yaşlılık belirtileri oluşabilir. Bu belirtiler ;

  • Çizgi
  • Kırışıklık
  • Elastikiyet (sıkılık

  Hem cildin doğal yaşlanma süresine hem de erken yaşlılık belirtilerine karşı özel olarak geliştirilmiş Lierac Lift Integral serisi yüz ovalini yeniden şekillendirmeye, çizgi ve kırışıklıkları gidermeye ve  hyaluronik asit içeriği sayesinde daha dolgun, genç görünüm kazanmasına yardımcı olur. Sizde cildinizin olduğundan daha genç ve bakımlı görünmesini istiyorsanız kategorimiz üzerinden Lift Integral ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

  Lift Integral Serum

  Cildin daha sıkı görünmesini sağlayan Darphin Integral serum formülündeki maun ağacı sayesinde cildin kaybettiği elastikiyeti ( sıkılığı) yeniden kazandırmaya yardımcı olur. Bitkisel içeriklerden tasarlanan jel seurm cildin yenilenme süresini hızlandırarak daha canlı görünmesini sağlar. İçeriğindeki yaban böğürtleni, süse ve yasemin çiçeği gibi daha bir çok notası ile bakımınızı hoş bir koku eşliğinde tamamlamanızı sağlar. Cilde daha sıkı ve bakımlı bir görünüm kazandırır.

  Lift Integral Cream

  Anti aging bakım ürünleri kullanırken kombinli bir cilt bakım rutini oluşturmak oldukça önem taşır. Kombinli cilt bakımı nedir? Diye soracak olursanız aynı serinin  diğer ürünlerle birlikte kullanılmasına kombin bakım diyebiliriz. Örneğin; Integral Serumu uyguladıktan sonra cilt yapınıza uygun Lift Integral yaşlanma karşıtı bakım kremi uygulanması tasvsiye edilir. Buradaki serum ve bakım kremi kombinli bakıma örnektir. Sizde Integral serumuzunuzu uyguladıktan sonra Integral bakım kreminizi uygulamayı unutmayın!

  Lierac Lift Integral Eye Lift Serum

  Göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş serumdur. 

  • Göz çevresni, göz kapaklarını şekillendirmeye yardımcı olur.
  • Özel formülü göz kapaklarının yeniden şekillenmesine yardımcı
  • Maun ağacı esktresi ile göz çevresinde oluşan koyu halka ve morlukları giderir.
  • Göz çevresindeki ton farklılıklarını eşitler.
  • Hyaluronik asit ile göz çevresine aydınlık bir görünüm kazandırır.
  • Jel yapısı cilt tarafından kolayca emilir.

  Lierac Lift Integral mask cilt bakım maskesi, gece kremi, göz kremi ve daha fazla ürün seçeneğine uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.