sadsad x
asdasd

Lierac Kofre & Set

1 ürün

  Lierac set çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Cilt ve vücut bakımında kullandığımız ürünlerin kombinli haline set denir. Setler genelde iki ve üç üründen oluşmaktadır. Kombinli ürünlerin kullanılması etkinliği daha fazla arttırır. Örneğin bir cilt bakım serumunu tek başına kullanmakla aynı serinin bakım kremi ile uygulamak arasında gözle görülür farklar ortaya çıkabilir. Bu yüzden Lierac en sevilen cilt bakım setlerini sizlerle buluşturmaktadır. Sizde kategorimiz üzerinden Lierac set çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz.

  Lierac Supra Radiance Creme Set

  Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş ışıltı verici anti aging bakım set içeriğine birlikte göz atalım.

  • Lierac Supra Radiance Anti Ox Renewing Cream 50ml
  • Lierac Supra Radiance Eye Serum 15ml
  • Çanta

  Lierac Supra Radiance Anti Ox Renewing Cream

  Cilde antioksidan desteği sağlayarak doğal yapısını korumaya yardımcı anti aging bakım kremidir. Formülündek hyalüronik asit 3 konsantresi ile cildin yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Aktif içerikleri cile daha genç ve canlı bir görünüm kazandırır.

  Lierac Supra Radiance Eye Serum 15ml

  Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Formülündeki sedef özleri göz çevresinde koyu halka görünümünü gidermeyi destekler ve şişlikleri en aza indirger. İnce yapısı sayesinde göz çevresine kolay emilim sağlar.

  Çanta

  Krem rengine sahip muhteşem çanta hem günlük hayatınızda hem de seyahatlerinizde size eşlik etmesi için tasarlanmıştır. İster cilt bakım ürünlerin koyulabilediği istersenizde makyaj ürünlerinin konulabildiği çok kullanışlıı bir tasarıma sahiptir.

  Lierac Integlar set,  Premium çantalı set, Lierac Phyto Lastil Premium çantalı set ve daha ibir çok ürün seçneğini uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tk tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.