x
Filtrele
Markalar

 Klorane 1965 yılında bitkilere olan ilgisiyle tanınan Pierre Fabre tarafından kurulmuştur. Klorane bakım ürünleri saç ve vücut için ürünler ortaya koymaktadır. Ürünleri bitkisel içeriklidir.  Bu marka genellikle papirüs özü, capucine, cedrat, şakayık, nar ve kinin bitkilerinden faydalanır. Saç ve vücut dışında bebeklerin hassas ciltlerine bile uygun, sevilen ürünleri bulunmaktadır. Marka doğal bitkilerin kullanımı ve saç yapısını iyileştirmede ortaya koyduğu ürünlerle herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Kullanılan bitki özlerinin kendine has  hiçbir yerde bulamayacağınız özel kokuları vardır. Klorane bakım ürünleri saç bakım şampuanları, saç bakımserumları, , renk koruyucu saçbakım ürünleri, yıpranmış saçlar için bakım şampuanları, bakımkremi, bakımmaskesi gibi birçok ürün türüne sahiptir. Ürünlerinde genellikle yulaf özü, papirüs özü, cedrat, şakayık, capucine, grenade nar, kinin gibi doğal bileşenler içermektedir. Saçbakımına artı değer katmaya yardım eden saç ürünleri aynı zamanda yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Yıpranmış saç tellerinin kısa sürede kendine gelmesine yardımcı olur. dermokozmetik ürünler arasında saç bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmaya devam eden marka, kadınlarda ve erkeklerde meydana gelen saç dökülmesine de karşı koruyuculuk sergilemektedir. Klorane bakım ürünleri, alerji riskini kontrol altına alır. Hipoalerjiktir.

Klorane Bakım Ürünleri

Klorane Yulaf Sütü İçeren Renkli Kuru Şampuan 50ml: İçeriğinde ki yulaf sütü ve özleri saçtaki yağ dokusunun emilmesine yardımcı olur. Saçlarınızı durulamadan kolay bir şekilde temiz görünüme ulaştırmak için önemli bir üründür. İçerisinde bulunan mineral pigmentler koyu renk saç için uygulandığı zaman hacim veriyor. Kuru saça uygulanır ve durulama gerektirmez.

Klorane Isırgan otu Ekstresi İçeren Yağlı Saçlar İçin Bakım Şampuanı 200ml: Isırgan otu ekstresi bileşimi, sebum dengeleyici özellik gösterir ve saç derisindeki yağ bezinin dengesini düzenlemeye yardım eder. Islak saça uygulanıp durulanmalıdır.

Klorane Zeytin Ekstreli Yaşlanma Karşıtı Bakım Şampuanı: Yaşlanma karşıtı bu ürün, yıpranmış saçınızı onararak saç ömrünüzü uzatıyor ayrıca içeriğindeki zeytin ekstresi saçın güçlenmesini sağlar.  Saçın canlı görünmesini ve yumuşamasını sağlar. Saçın kalınlığının ve kalitesinin artmasına yardım eder.  Islak saça uygulanıp durulanmalıdır.

Klorane

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.