sadsad x
asdasd

Nuxe Vücut Bakım Ürünleri

28 ürün

  Nuxe vücut bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Her kadın vücudunun güzel ve kusursuz görünmesini ister. Fakat bu görünüme her zaman sahip olmak mümkün değildir. Çünkü;

  • Sağlıksız beslenme
  • Hızlı kilo alıp verme
  • Doğum sonrası

  Gibi daha birçok faktör vücutta selülit ve çatlak oluşumuna zemin hazırlar ve güzelliğinize gölge düşürebilir. Fakat bu durum sizi korkutmasın! Nuxe vücut bakım ürünleri ile cildin ihtiyaç duyduğunu günlük bakımı tamamlarken sıkılaştırıcı, inceltici, selülit ve çatlak karşıtı geliştirdiği onarıcı etkili ürün grubu sayesinde sıkı ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey vücut bakım ürünlerini düzenli olarak uygulamak. Peki vücut bakımı nasıl yapılır? Gelin birlikte inceleyelim.

  Yüzümüz gibi vücudumuzdada ölü deriler birikir. Cilt ölü derilerden arındırılmazsa üzerine uygulanan bakım ürünlerinin etkinliği azalır. Bu nedende günlük veya gün aşırı duş jeli ile vücudumuzu temizlendikten sonra haftada 1 veya 2 kez vücut peelingi uygulanması gerekir. Nuxe Body Scrub vücut peelingi vücuttaki ölü derileri temizleyerek ipeksi yumuşaklık kazandırır. Üzerine uygulanan bakım ürünlerinin emilimini hızlandırır. Vücut bakımında ikinci adım ise ihtiyaçtır. Bazı vücut sıkılaşmaya, bazı vücut incelmeye bazı vücut ise selülit ve çatlak karşıtı bakıma ihtiyaç duyar. İhtyacınıza yönelik bakım ürününüzü tercih ettikten sonra temiz vücudunuza düzenli olarak uygulamayı ihmal etmeyin.

  Nuxe Melting Firming Body Cream

  Özel olarak geliştirilmiş vücut sıkılaştırıcı bakım kremi, formülündeki buğday özü, tatlı badem yağı ve ayçiçeği yağı sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Anti aging (yaşlanma karşıtı) özelliği sayesinde vücudu sıkılaştırır ve toparlar. İnce yapısı cilt tarafından kolay emilim sağlar.

  Nuxe Contouring Cellulite Body Serum

  Nuxe selülit karşıtı serum, cilt yüzeyinde oluşan selülit görünümünü gidermeye ve yenilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü cildi nemlendirirken sıkılaşmasını destekler. Konsantre özelliği sayesinde cil tarafından kolay emilim sağlarken uzun süreli etkin bir uygulama sağlar.

  Sizde Nuxe vücut yağı, Nuxe vücut spreyi, duş jeli ve daha bir çok ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.