sadsad x
asdasd

Nuxe Nuxuriance Gold - Olgun Cilt Anti Age

10 ürün

  Nuxe Nuxuriance Gold yaşlanma karşıtı bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Kişinin kimlik yaşı gibi cilt yaşıda zamanla ilerler. Fakat cilt yaşıyla kimlik yaşı her zaman aynı orantıda olmaz. Başta genetik faktörler olmak üzere çevresel faktörler gibi daha bir çok etken kişinin zamanından önce yaşlanmasına sebep olabilir. Sağlıklı beslenme ve düzenli cilt bakım ritüeli ile cildinizin olduğundan daha genç ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Olgun ciltler için geliştirilmiş Nuxe Nuxuriance Gold serisi bu anlamda doğru bir tercih olabilir.

  Global bir anti aging bakımı sunan bu seri içeriğindeki bitki özleri sayesinde hücresel yaşlanmaya karşı bakım yapar. Ciltteki çizgi ve kırışıklıkları giderir, yüz ovalini yeniden şekillendirir ve etken maddeleri sayesinde cildin yenilenme süresini hızlandırır. O halde seri içeriğinde yer alan ürünleri birlite inceleyelim ve nasıl kullanılması gerektiğini öğrenelim.

  Nuxuriance Gold Serum

  Besleyici, canlandırıcı ve yenileyici bir etki sunan Nuxuriance Gold Serum, içeriğindeki kızıl yabani zencefil sayesinde cildi sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Ciltteki kuruluğu gidererek çizgi ve kırışıkları önler cildin sağlıkla ışıldamasını sağlar. Temizleyiciden sonra serumlar temel bakımında en önemli adımdır. Bu sebeple cildinizi temizleyip tonikledikten sonra bakım serumunu uygulamalısınız.

  Nuxuriance Gold Oil Cream

  Besleyici yağ bazlı bu özel krem, çizgi, kırışıklık ve elastikiyet ( sıkılık) gibi cilt problemleriyle savaşır. Özel geliştirilmiş formülü tüm bu yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı olurken cildin doğal nem seviyesini dengeleyerek elastikiyetini güçlendirir. Sürüldüğü andan itibaren cilde yumuşaklık kazandırır. Gold Serum sürdükten sonra bir kaç dakika bekleyin ve masaj yaparak tüm yüzünüze uygulayın.

  Nuxuriance Gold Night Cream

  Cildin geceleri kendini yenilediğini artık hepimiz biliyoruz. Bu nedenle gece bakım ürünlerine son derece önem gösteriyoruz. Sizde gece bakımı için olmazsa olmaz diyenlerdenseniz olgun ciltler için gelişirilmiş Nuxuriance Gold gece bakım kremini mutlaka denemelisiniz. Gece boyunca cildin yenilenme süresini hızlandıran bu ürün yaşlılık belirtilerini en aza indirgemeyi hedefler. Gece boyunca cildi nemlendirir, besler ve güçlendirir. Geceleri yatmadan 10-15 dakika önce temiz cilde eşit bir şekilde uygulayınız.

  Cildiniz global bir bakıma ihtiyaç duyuyprsa Nuxuriance Gold göz çevresi bakım kremi, gündüz kremi ve daha fazla ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.