sadsad x
asdasd

Imuneks

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
15 ürün

  Imuneks Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Imuneks, ilaç, gıda takviyesi ve medikal alanında ürünlere sahip olan kökeni 1923 yılındaki Mustafa Nevzat İlaç Sanayi kuruluşuna dayanan ilaç firmasıdır. İnsanların yaşam kalitesini arttırmak ve ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla ürünler geliştirmektedir. Sizde tüm Imuneks takviye edici vitamin ve mineral ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Günümüzde yaşam ve çalışma koşulları değişmektedir. Bu değişimle beraber ise beslenme alışkanlıkları da farklılık göstermektedir. Özellikler bireyler dengeli ve sağlıklı beslenemediği zamanlarda bağışık sistemini daha güçlü hale getirmek ve daha enerjik hissetmek amacıyla takviye edici gıdalara başvurmaktadır. Takviye edici gıda, adından da anlaşılacağı üzere normal beslenme düzeninize ek olarak vitamin, mineral,protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, şurup toz, paket veya sıvı formlarda günlük alım dozu belirli olan ürünlere denir.

  Imuneks markasında ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz Imuneks Plus Beta Glukan Takviye Edici Gıda 30 Kapsül ve Imuneks Şurup Takviye Edici Gıda 150ml ürün çeşitleri mevcuttur. Tercihinize göre Imuneks kapsül ve şurup formundaki her iki ürünü de beslenme düzeninizin yetersiz kaldığı durumlarda günlük doz alımına uygun olarak kullanabilirsiniz.  Imuneks fiyat avantajı ile de kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen gıda takviyesi markaları arasında yer alır.

  Sizde tüm Imuneks ve diğer tüm takviye edici gıda seçeneklerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.