sadsad x
asdasd

Trukid

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
14 ürün

  Trukid ürünleri Dermokozmetika’da!

  Jennifer Adams tarafından kurulan bebek ve çocuklara özel olan bir marka Trukid , organik içerikleri sayesinde hassas bebek cildini korumayı hedeflemektedir. Ürünlerini kendi çocuklarının bakım rutininde görmek istediği ürünlerden ilham alarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Bebek ve çocukların her ihtiyaçlarına cevap veren Trukid kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. O halde ürün grubuna birlikte göz atalım.

  • Trukid Güneş Kremi
  • Trukid Bebek Şampuanı
  • Trukid Vücut Şampuanı
  • Trukid Saç ve Vücut Şampuanı
  • Trukid El Sabunu
  • Trukid Yüz kremi

  Gibi daha birçok ürün grubuna sahiptir. Markanın en popüler ürünleri arasında ise bebek güneş kremi gelmektedir. O halde yakından inceleyelim.

  Trukid Bebek Güneş Kremi

  Her anne bebeğine kullanacağı ürün konusunda endişe duyar. Bu sebeple çok iyi araştırır ve bebeği için en doğru ürünü tercih eder. Trukid güneş kremi de tam ebeveynlerin bebekleri ve çocukları için gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri organik ürünlerden oluşmaktadır. Organik ve doğal içeriklerle üretilen güneş kremleri bebeğin hassas cildini hem güneşin zararlı ışınlarına hem de çevresel faktörlere karşı korur. Bebeğiniz için bir güneş kremi arayışındaysanız Trukid mineral organik içerikli doğal güneş koruyucu tercih edebilirsiniz. Trukid güneş kremi kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Trukid güneş kremi nerede satılır? Sorusuna cevap olarak sitemiz üzerinden güneş kremi, bakım şampuanı, yüz kremi daha birçok ürün çeşidini bulabilir, bebeğinizin ihtiyacına göre dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.