sadsad x
asdasd

Sterimar

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Sterimar Ürünleri Dermokozmetika’da!

  %100 doğal deniz suyundan üretilmiş ilk burun spreyi Sterimar, Laboratoires Fumouze’nin ilk başkanı ve bir su kayağı tutkunu olan François Herlemont tarafından keşfedilmiştir. Burun tıkanıklığında deniz suyunun yararlarını fark eden Herlemont’un aklına denizin sağladığı faydaları herkesin kullanabileceği fikri gelir ve böylece Sterimar markasının hikayesi başlar. Sterimar, yaklaşık 40 yıldır kendini tüketicilerin ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayan etkili ve yenilikçi medikal ürünler geliştiren markadır.

  Sterimar Ürünleri

  Ürünlerin içeriğinde Fransa’nın Cancale körfezinden alınan %100 doğal deniz suyundan üretilerek tüketicilere sunulmaktadır. Sterimar ve Sterimar Baby ürünleri ilaç ve koruyucu madde içermediği için hem yetişkinlerin hem de bebeklerin kullanabileceği formdadır.

  • Sterimar Deniz Suyu Burun Spreyi
  • Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi

  Sterimar ve Sterimar Baby ürünlerini ihtiyacınız olduğu ve doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca her burun deliğine günde 2-6 kez kullanılması tavsiye edilmektedir. %100 doğal deniz suyu ve deniz tuzlarının elementlerinden oluşan Sterimar sprey hipertonik deniz suyu çözeltisidir. Sterimar fiyat yapısı ile de kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen burun spreyleri arasında yer alır.

  Sizde Sterimar ve Sterimar Baby ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.