sadsad x
asdasd

Revigen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Revigen şampuan Dermokozmetika’da!

  Kadın ve erkeklerin ortak bakım notlarından biri de saç bakımıdır. Her birey saçlarının temiz, dolgun ve bakımlı görünmesini ister. Kadın ve erkeklerin saç yapısı birbirinden farklıdır bu sebeple tercih edilen ürünlerde farklılık gösterir.  Revigen kadın ve erkekler için geliştirdiği şampuan çeşitleriyle büyük beğeni kazanmıştır.

  Revigen Kadınlar için Bakım Şampuanı

  Kadınlar için kullanıma uygun olarak geliştirilen Revigen kadın şampuan, saçı ve saç derisini nazikçe temizler. Geliştirilmiş içeriği saçları çevresel faktörlere karşı koruyarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçları nemlendirir, besler ve doğal bir parlaklık kazandırır.

  Revigen Erkekler için Bakım Şampuanı

  Revigen şampuan erkeklerin kullanıma uygun olarak geliştirilmiş. Saçı ve saç derisini nazikçe temizler. Saç dökülmelerini önleyerek sağlıkla uzamasını destekler. Revigen şampuan kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Sizde Revigen erkek şampuan, kadın şampuan ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne aynı gün kargo ve hediye fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.