sadsad x
asdasd

Predictor

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Kadınların gebe kalmadan önce yumurtlama tarihlerini öğrenmesi ve hamilelik testi yapması için üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Dünyanın en önde gelen markalardan biri haline gelmiştir. Bunun nedeni hassas yapısı ve her zaman doğru sonuç vermesidir. Predictor gebelik testi, özellikle ihtimal aşamasındayken erkenden durumu netleştirmek isteyenler için idealdir. Ayrıca Ovülasyon testi ile yumurtlama günlerinizi hesaplamanıza yardım etmektedir.

  Her kadının aile kurma ve çocuk sahibi olma hayalleri vardır. Hamilelik ilk haftalarda gözle görülür şekilde anlaşılmamaktadır veya belirtiler göz ardı edilebilmektedir. Predictor gebelik testi ise bu durumun yaşanmasını önlemek adına geliştirdiği ürünlerle, erkenden öğrenme ve merak duygusunu hafifletmek adına tasarlanmıştır. Ayrıca kolay kullanımı ve stabil olması en çok tercih edilen markalar arasında yer almasına katkıda bulunmaktadır.

  Çoğu kadın tarafından kullanılan, sağlıklı ve ekonomik fiyatlı Predictor markası, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Kalite ödül belgesine sahip firma, kadınların her zaman yanındadır. Hamile kalmak isteyen her kadın, düzenli adet görüyorsa eğer ve bu düzen içinde gecikme yaşanıyorsa hamile kalma olasılığınız bulunmaktadır ve bu bilgiye ulaşmak adına hamilelik testi yapmanız oldukça doğaldır. Eğer hamile iseniz, beslenme açısından, günlük iş yoğunluğundan, fiziksel aktivitelerden kaçınmanız gerekebilir, duygusal olarak ta kendinize dikkat etmeniz gereken bu durumda erken bilgi sahibi olmak sizi ve bebeğinizi korumanızı kolaylaştırmaktadır. Bilinçsizce gebelik döneminde yapılan her hareket bebeğinize zarar verebilir. Predictor gebelik testi size yardımcı olmaya ve hızlı şekilde cevap almanıza olanak tanır.

  Predictor Ürünleri, evde vakit kaybetmeden kolay şekilde hamile olup olmadığınızı öğrenmenizi sağlar. Mideniz sıkışıncaya kadar idrarınızı tutunuz ve daha sonra emici ucun üzerine doğru 5 saniye kadar temas ettiriniz. 3 dakika beklettikten sonra üzerinde oluşan çizgilere dikkat ediniz. Tek çizgi veya hiç çizgi yoksa negatif yani olumsuz, çift pembe çizgi ise olumlu demektir.

  Predictor Ürünleri ve Özellikleri

  Early Gebelik Testi: Kadınlarda hamilelik hormonunun miktarını ölçmeye yardımcı olur. Yüksek test hassasiyeti sayesinde adetin geciktiği günden itibaren 6 günden önce tespit edebilir. Kullanımı oldukça pratiktir. Çift çizgi hamile olduğunuz anlamına gelmektedir, iki çizginin biri soluk renkte ise ihtimal dahilinde yer aldığını belirtmektedir. Tek çizgi ise hamile değilsiniz anlamındadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.