sadsad x
asdasd

Perricone MD

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
62 ürün
    1 2

Cilt sağlığı ve güzelliği oldukça önemli noktadır. Bu doğrultuda ürünler geliştiren Perricone MD markasının tüm ürün çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Perricone MD markası 1997 yılında kurulmuştur. Geliştirilmiş olan tüm ürünler cilde etki ettiği için kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Perricone MD 20 yıldan fazla süredir cilt problemlerine karşı özel olarak hazırladığı ürünlerle çözüm oluşturmaktadır. Cildin tüm ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemektedir. Türkiye’de cilt bakım ve makyaj ürünlerinde aktif olarak rol oynamaktadır. Özellikle ön plana çıkan seriler arasında Perricone MD yaşlanma karşıtı bakım ürünleridir. Cilt bakım ürünlerinin yanı sıra makyaj alanında da cilt sağlığı göz önünde bulunduran ürünler geliştirilmiştir.

Perricone MD No Foundation serum formunda olan bu ürün dış etkenlere ve güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumanıza yardımcı olur. İnce yapısı sayesinde cildinize ağırlık hissettirmeden cilt kusurlarını kapatır ve pürüzsüz bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

Perricone MD Ürünleri ve Fiyatları

Perricone ürünleri cildinizde zamanla oluşabilecek yaşlanma belirtilerini en aza indirgemenize yardımcı olur. Yüksek performanslı ürünler sayesinde etkileyici bir cilt bakımı yapmanıza imkan sağlar. Perricone MD marka ürünlerinin içeriğinde DMAE bulunmaktadır. DMAE maddesi cilde yararlı bir etkendir. Bu ürünlerin cilde birçok farklı etkisi vardır. Örneğin; Perricone MD Acyl Glutathione, yaşlanma karşıtı, Perricone MD Concentrated Restorative Treatment ciltteki renk tonu eşitsizliklerini ve lekeleri gideren, Perricone MD High Potency Amine Face Lift yaşlanma karşıtı sıkılaştırıcı etkili bir bakım serumudur.

Cilt bakımında bu ürünlerin yanı sıra nemlendirici krem, maske, temizleyici gibi çeşitleri de yelpazesinde bulundurur. Aynı zamanda makyaj ürünlerini de cilt sağlıyla birleştiren Perricone özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sizde ihtiyacınız olan cilt bakım ve makyaj ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyerek, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.