sadsad x
asdasd

Paranit

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Çocuklar için kullanıma uygun olan Parit markası, Omega Pharma tarafından üretilmektedir. Saç derisinde ortaya çıkan sirke ve saç bitlerini gidermeye yaramaktadır.

  Her yaşta ve cinsiyette oluşabilen saç biti özellikle çocukların çoğunlukla vakit geçirdiği okul, kreş, yuva, plaj gibi ortamlarda daha sık görülmektedir. Bit bilinenin aksine sıçrayarak geçmez, saçların birbirine değmesi veya başkasına ait yastık veya aksesuar kullanımıyla geçmektedir.  Saç diplerinin şiddetli bir biçimde kaşınmasına neden olur. İnsanların saçlarında bit yaklaşık otuz gün boyunca yaşayabilmektedir. Vücut üzerinde ise yalnızca iki gün canlı kalabilirler. Bu nedenle eşyalardan saç diplerine geçmesi oldukça kolaydır. Bitlerin yanı sıra bit yumurtası olan sirke de vücut haricinde on beş gün boyunca yaşamlarına devam edebilirler. Bu canlıların hayatlarına devam edebilmesi için insan bedenine ihtiyaç duymaktadır.

  Paranit Bakım Ürünleri Özellikleri

  Birden çok satış noktasında sunulan Paranit bakım ürünleri biti saç tellerinden ayırmaya yardımcı olan bir temizleyicidir. İçeriğinde Hindistan cevizi ve anason yağı bulunmaktadır. Ayrıca böcek ve alkol barındırmayan formüle sahiptir. Paranit ürünleri; şampuan, sprey, losyon forumunda kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar ve bitlerin boğulmasını sağlar. Kimyasal içermeyen formülü sayesinde çocukların cildine zarar vermez. İçerdiği yağlarla da kaşınma hissiyatını azaltır ve tahriş olmasını engel olur.

  Paranit Bakım Ürünleri Bilimsel Sonuçları

  Yapılan araştırmalar sonucunda deneyen her dokuz kişinin altısının saç derisinde bulunan canlılardan arındırdığı kanıtlanmıştır. Paranit kullanıcıların güvenini kazanan ürünler, dermatologlar ve uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

  Paranit Bit Şampuanı; özellikle okullarda görülen bit, hem annelerin hem de çocukların yaşadığı en büyük sıkıntılardan biridir. Herkes bitlenebilir fakat temiz saç tellerini seven canlılar çocukların saçlarında daha fazla görülmektedir. Kaşıntı ve tahrişe neden olan bu sorun bitlerden arındıran temizleyici ürün sayesinde giderilmektedir. Böcek ilacı içermeyen formüle sahip ürün, sürüldükten sonra on dakika bekletilerek yıkanır. İlave uygulamaya gerek bırakmaz.

  Paranit Bit ve Sirke İçin Sprey: sirke ve bit gibi canlılara karşı savaş açan temizleyici ürün, bitin solunum sitemine nüfuz eder ve yaşamlarının sona ermesine neden olur. Formülünde bulunan ylang- ylang yağı sayesinde cilt üzerinde meydana gelen kabarıklık ve tahrişi gidermeye yardımcı olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.