sadsad x
asdasd

New Life

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

    New Life Ürünleri Dermokozmetika’da!

    New Life, 1966 yılında Sifar İlaçları adı altında Dr. Parodi tarafından kurulmuştur. Zaman içerisinde Safir İlaçları Türk İlaç Sektörü’nün önemli bir üyesi haline gelmiştir. 2004 yılında kabuk değiştiren New Life yenilikçi besin destek ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren ürünlerini son teknolojilerle geliştirerek özenle hazırlamaktadır.

    Günümüzde değişen yaşam ve çalışma koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır. Genel olarak takviye edici gıdalar, doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen New Life ürünlerini tercih edebilirsiniz.

    Siz de New Life ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.