sadsad x
asdasd

Lierac Maskeler

3 ürün

  Yüz bakımı içinde maskeler özel bir uygulamadır. Cilt üzerinde derinlemesine etki gösteren ve onu böylece rahatlatan, canlandıran bir işlemdir. Üstelik yapılacaklar Lierac maskeler yoluyla zor olmaktan çıkmıştır. Maske uygulaması sonrası cildinizin size adeta teşekkür ettiğini hissedeceksiniz.

  Cilt Maskesi Nedir, Niçin Yapılır?

  Hızlı hayat temposu cildi yaşlandıran etmenler arasındadır. Güneşin zararlı UVA ışınları da onu yorar, nemini kaybettirir, kurutur. Kirli hava ve sigara dumanının etkileri üzerine eklenince cilt temizlenmeyi, ferahlamayı, canlanmayı doğrusu hak eder hale gelmiştir. Bu konu hakkında hem arkadaş çevrenizden hem de her şeye cevabı olan internetten çok sayıda öğüt okuyabilirsiniz. Ev yapımı doğal yüz maskeleri ve reçete tarifleri sanki uzayıp giden bir sakız gibi çiğnenip duruyor. Oysa bu zamanda doğal içerikleri olduğu bilinen ve güvenilir markalar tarafından üretilen yüz maskesi kremlerini kullanmak çok daha pratiktir. Hem zamandan hem güçten tasarruf edersiniz. Örneğin Lierac maske kremler yıllardır kozmetik dalında araştırmalar yapan ünlü dermatoloji laboratuvarları tarafından üretilmişlerdir. Cilt üzerinde yarattığı olumlu etkileri ev yapımı bir maske yaratamaz. Doğallık konusu artık kaliteli markaların içeriklerinde yüzde 90’lara varan oranlara çıkıyor. Bebek ürünlerinde bu sayı yüzde 98’lere kadar çıkıyor. Kozmetik seçiminde marka çok önemlidir. Merdiven altı üretimine yönelmeyin.  

  Maske Günlük Bakım Uygulaması Değildir

  Yüzdeki ölü hücreleri, siyah noktaları temizlemek için yapılan, cildi pürüzleştiren maske uygulaması günlük bakım olarak düşünülmez, haftada iki defa yapmak yeterli olacaktır. Maske dendi mi akla gelen güzellik merkezlerine gitmenize de gerek yok. Uygulaması son derece kolay olan Lierac maske çok kısa zamanda size taze bir görünüm yaratır.

  Markamızın yüz bakımı kategorisi içinde yer alan bu ürünleri aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım kategorisinde de bulabilirsiniz. Çünkü yüz bakımını temizlik, nemlendirme, peeling gibi hangi şekilde yaparsanız yapın aslında yaşlanmaya karşı cildinizi koruyorsunuz demektir. Yüz bakımını ileride yaşayacağınız yıllar için yapılmış estetik bir yatırım gibi düşünün. Hatta yüz bakımı, tıpkı sigarayı bırakmak gibi, sağlığa yapılan  uzun vadeli bir yatırımdır.

  Lierac Maskeleri Kapsayan Ürün Serisi

  Lierac markası bir çeşit peeling (soyma) işlemi demek olan maske uygulaması için “Maskeler ve arındırıcılar” başlığı altında bir alt kategori hazırlayıp ürünlerini kullanıcıların beğenilerine sunuyor. Masque Confort, Masque Purete, Masque Eclat, Gommage Douceur bu alt kategoride, Lierac maske serisi içinde yer alan çeşitlerdir.

  • Tüm cilt tipleri için nemlendirici maske,
  • Normal ve karma ciltler için temizleyici köpük maske,
  • Tüm cilt tipleri için vitamin destekli, ışıltı veren maske ve
  • Hassas ciltler için temizleme peelingi gibi tanıtımlarla ayrıntıları ve fotoğrafları verilen bu ürünlerin en belirgin ortak özelliği doğal içerikleridir.

  Marka ile ilgili her üründe doğal içerikler konusu üzerinde önemle durulmaktadır. Çünkü bir kozmetik ürün hakkında en merak edilen konu budur. Lierac ürün içerikleri bu nedenden dolayı adeta bir seminer programı gibi detaylı biçimde açıklanmaktadır. Söz konusu seride yer alan maskeler için verilen aktif içerikler bilgisi de gayet ayrıntılıdır. Ve beyaz kil bu içeriklerde en çok ilgi çeken katkı malzemesidir. Anadolu’nun eski uygarlıklarında bile saçları yumuşatmak ve temizlemek için sürülen kilin yüzyıllarca bilinen arındırıcı etkisi böylece doğal maskelerimiz yoluyla kişisel bakımımızın içinde hala yer alıyor. Peeling (soyma) etkili jojoba tanecikleri, içeriği yumuşatan keten tohumu ve ebegümeci çiçek özleri Lierac maske ürünleri içine eklenen diğer doğal bitki özütleridir. Son sayılan iki bitkinin yatıştırıcı, yumuşatıcı ve detoks etkili olduğunu da eklemek isteriz. (Detoks vücudun toksinlerden arınmasıdır ve teknik kozmetik üretimi bu etkiyi ürünleri yoluyla cilt üzerinden de sağlamaktadır.)

  Temizleme ve canlandırma amaçlı krem tipi maskeleri yüzünüze sürerken bir tabaka halinde, yumuşak hareketlerle ama göz ve dudak çevresini açıkta bırakarak kullanın. Göz çevresi çok hassas olduğu için ayrı bir bakım ve ayrı bir ürün çeşidi ister. Maskenizin 10 dakika kadar yüzünüzde kalması yeterlidir. Sonrasında ılık su ile durulamak ya da ürün üzerinde belirtilenlere uygun olarak, cilt tarafından emilmeyen kısmı bir parça pamuk yardımıyla silmek temizlenmesi için yeterli olacaktır. Haftada iki defa temizlenmiş yüze uygulanması üzerinde durulacak bir başka husustur. Belirttiğimiz gibi bu ürünler günlük bakım ürünleri gibi haftanın her günü kullanılmazlar.

  Krem maskelerin çoğunlukta olduğu Lierac maskeler serisi içinde köpük maske formu ilgi çekiyor.

  Lierac Masque Purete

  Lierac normal ve karma ciltler için temizleyici köpük maske olarak eczanelerde bulabileceğiniz bu ürün öncelikle cildi temizler ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Firmanın de belirttiği gibi aktif içeriğinde yer alan yeşil kil maskenin sırrıdır. Ayrıca içerik yıldız anasonu, lime limonu ve kaolin ile zenginleştirilmiştir. (Kaolin içinde kaolinit mineralinin baskın olduğu bir kil çeşididir.) Lierac Masque Purete en iyi sonucu kurulanmış cilde uygulandığında verecektir.

  Bu arada maske diye genel anlamda bahsedilse bile maske tipi ürünleri esasta peeling etkili ürünlerle karıştırmayınız. İhtiyaca ve cilt tipine göre ürün seçimi kozmetik kullanımında önemlidir. Peeling tipi ürünler nispeten daha sert ve tanecikli dokudadırlar. Maske tipi kremler ise çok yumuşaktır. Bu kremlerin peeling işleminden sonra uygulanması maksimum sonucu sağlayacaktır.

  Online alışverişlerde çok tercih edilen Lierac Comfort Mask ve Comfort nemlendirici maske de seçenekleriniz içindedir.

  Lierac Comfort Mask

  Kuru ciltler için nemlendirici maske firmanın bilinen güvencesinde üretilmiş, pembe kilin arındırıcı etkisine sahip bir üründür. İçeriğindeki gül özü cildi beslemeye yardımcı olur. Şia ve kayısı yağı da formülün içinde vardır. Ürün ambalajı gülü hatırlatırcasına pembe renkli ve 50 mililitre hacmindedir.

  Lierac Comfort Maske

  Tercih edeceğiniz çeşitler arasında Lierac Comfort Maske ve yanında hediyesi olan temizleyici de vardır. 300 mililitre hacimli Lierac yüz temizleyici zaten günlük bakımın vazgeçilmez malzemesidir.

  Temizleyici hediyeli ürünlerden söz açıldığında yapılan kozmetik alışverişlerinin hediyeli kampanyaları da akla geliyor. Örneğin Lierac kampanyaları 3 al 2 öde şeklinde sürmektedir. Online alışverişlerde markadan aldığınız her üç ürünün en düşük fiyatlısı size hediye edilmektedir. Bu da tüketiciler için daha hesaplı bir alışveriş anlamına geliyor. Sonuçta uzun yılların tecrübesiyle üretilen kaliteli kozmetik çeşitlerini daha uygun koşullarda almış oluyorsunuz.

  Lierac kozmetik ürünleri hakkında tüketiciler tarafından yapılan yorumların ve uzmanlar tarafından yapılan açıklamaların hep olumlu olduğu görülmektedir. Bu sektörde adı geçen çok sayıda marka olduğu malumunuzdur. Lierac Laboratuvarları yüzünden sanki onlardan ayrılıyor. Firma üretiminde bilimselliğe çok önem vermektedir. Bu yüzden tanıtım yazılarımızda da ayrıntılı içerik bilgisine yer veriyoruz. Yapılan testlerin ölçüm sonuçları bile anlaşılır bir dil kullanılarak açıklanmaktadır. Bu testlerde yer alan gönüllü deneklerin (ki hemen hepsi kadındır) yaş ortalaması 19 ile 72 arasında değişmektedir. Özellikle yaşlanma karşıtı bakım testlerinde ortaya çıkan sonucu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Anti aging bakıma hayatınızda ne kadar erken yer verirseniz o kadar iyi sonuç alıyorsunuz. Böylece zaman cildiniz üzerinde fazla hırpalayıcı etki bırakmadan geçip gitmiş oluyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.