sadsad x
asdasd

Lierac Magnificence - Kırışıklık Sarkma

1 ürün

  Lierac Magnificence ürünleri Dermokozmetika’da!

  Kırışıklık ve sarkma karşıtı özel olarak geliştirilmiş Lierac Magnificence ürünleri cildin daha güzel görünmesini sağlar. Yaşlanma belirtilerine istinaden ciltte oluşan çizgi, krışıklık, elastikiyet ( sarkma) gibi cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Cildin kaybettiği ışıltısını geri kazandırır, daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

  Lierac Magnificence Serum Rouge

  Cildinizdeki kırışıklık ve sarkmalarlamı mücadele ediyorsunuz? O halde Lierac Magnificence ile tanışma vakti geldi! Cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıkları gidermeye yardımcı bakım kremi,  bitkisel içeriği sayesinde cilt elastikiyetini ( sıkılığını) güçlendirir. Cildin daha genç ve bakımlı görünmesini sağlar. Etkili bir sonuç için düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Yapmanız gereken sadece temiz cilde eşit bir şekilde uygulamak. Serum sürdükten sonra cilt probleminize yönelik nemlendirici ve besleyici bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin! Sonuç mu? Pürüzsüz ve genç bir cilt!

  Lierac Magnificence Day & Night

  Her kadın için cilt bakımına ayrılan vakit son derece önemlidir. Özellikle çalışan kadınlar tercihlerini hep çoklu ve pratik kullanabilecekleri ürünlerden yana seçerler. Lierac Magnificence gece ve gündüz bakım kremi de buna örnek olabilir. Hem gece hem de gündüz kullanıma uygun özelliği sayesinde ciltte kısa sürede gözle görülür sonuçlar yaratmaya yardımcı olur.  Cildin doğal yapısını güçlendirmeye ve yeni oluşabilecek çizgi ve kırışıklıklara karşı önlem alır.  Gündüzleri uyandıktan sonra temiz cilde eşit bir şekilde uygulayın. Aynı işlemi geceleri yatmadan önce tekrarlayın.

  Sizde cildinizin güzeli genç ve bakımlı görünmesini istiyorsanız Lierac Magnificence ürülerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz tüm ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.