sadsad x
asdasd

Lierac Göz Çevresi Bakımı

7 ürün

  Genellikle yaşla birlikte ortaya çıkan kırışıklık probleminin etkisi hassas yapısı sebebiyle göz çevresinde daha fazla hissedilebilmektedir. Göz altı şişlikleri, ince çizgiler, halkalar, şişlikler ve göz çevresi kırışıklıkları ile mücadele etmek için dermokozmetik dünyasının etkin isimlerinden Lierac’ı tercih edebilirsiniz. Kırışıklık sebebiyle elastikiyet kaybedip sarkan ve kuruyan göz çevresini toparlayan, sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren Lierac göz kremleri ile daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Göz altı şişlikleri için ayrıca tasarlanan jel ise cildi sıkılaştırır ve cilt tonunu düzenler. Bitki özlü formülü ile tüm Lierac göz kremleri rahatlama sağlar.

  Lierac Göz Kremi

  Yüz bakımı denir, ince ince anlatılır ve sıra göz çevresine gelince hep bir parantez açılıp kullanılan malzemenin bu bölgeden uzak tutulması istenir. Çünkü göz çevresi gerçekten özel bir bölgedir ve özel ürünler ister. Lierac göz kremi işte bu hassas bölgenin özel bakımını yapmaktadır.

  Göz Çevresi Bakımı ve Yüz Bakımı

  Yüz bakımı estetisyenler tarafından vücut bakımının en önemli parçası sayılır. Gerçekten de yüzümüz aslında her şeyimizdir. Ve kabul etmek gerek, bir kişinin yüzünde önce gözlere dikkat edilir. Konuşurken gözlerin içine bakılır. Bilirsiniz, gözler kalbin de aynasıdır. Bütün bunların ötesinde kırışmamış, çevresinde kaz ayağı denen ve geçen yıllardan izler taşıyan çizgileri olmayan göz çevresi sağlıklı bir hayatın belirtisidir. Hatta daha da ötesi, kendinize gösterdiğiniz özenin ispatıdır. Lierac göz kremleri size özen gösterir.

  Vücudun diğer kısımlarına oranla göz çevresindeki deri çok daha incedir, burada ter bezleri yoktur, hassaslığını elinizle dokunduğunuzda bile hissedebilirsiniz. Ve bütün hassas yapılar gibi dış etkilere çok açıktır. Bahsedilen kaz ayakları yaş ilerledikçe buralarda oluşur, dudakların çevresi de yılların geçişini hemen gösteren bir başka yüz bölgesidir. Ama cildin ve göz çevresinin yıpranmasının tek nedeni sadece zaman değildir. Geçirilen hastalıklar, çekilen uykusuzluk, yaşanan sıkıntılı durumlar, kirli çevre, güneş altında fazla kalmak, yapılan yoğun makyaj, bu makyajın akşamları gerektiği gibi temizlenmemesi, alkol ve sigara gibi unsurlar da yıpratıcı nedenler arasındadır. Bu yüzden göz çevresi bakımı aynı zamanda anti aging bakım kategorisi içinde ele alınabilir. Lierac yaşlanma karşıtı bakım serisi bu yüzden göz çevresi bakımının üst kategorisi olarak sınıflanmıştır.  Sürekli olarak bahsedilen nemlendirme bu bakımın çok önemli bir parçasıdır. Markanın ürünlerini bu nedenle nemlendiriciler bölümünde de bulabilirsiniz.

  Göz Çevresi Kremlerinin Kullanımı Nasıldır?

  Öncelikle cilt tipinize uygun bir göz çevresi kremi seçmelisiniz ki Lierac ürünleri içinde aranılan mutlaka bulunacaktır. Firma 40 yıldan fazladır devam eden üretim süresi içinde adeta kişiye özel, bütün ihtiyaçları karşılayabilecek bir ürün koleksiyonu yaratmıştır.

  Makyaj uzmanları göz çevresine adeta dokunur gibi, çok yumuşak hareketlerle kremin sürülmesini önermektedirler. Ve bu tip besleyici kremlerin gerçek fonksiyonlarını gösterebilmeleri için temizlenmiş cilt üzerine sabah akşam sürülmesi uygun olacaktır. Çizgilenmelerden başka şişlik, göz torbaları gibi istenmeyen oluşumlar da bu kremler yardımıyla önlenebilmektedir. Kısacası bu kremler size çok daha aydınlık, çok daha sağlıklı bir göz çevresi sunacaktır.

  Lierac göz çevresi bakım kremleri Diopti serisi olarak isimlendirilen ürün grubu içindedir. Gözaltı şişkinlikleri, göz çevresindeki koyu halkaların ve kırışıklıkların giderilmesi gibi ihtiyaçların tespiti kullanıcıyı bu gruba yönlendirmektedir. Bu serinin klinik çalışmalarla kanıtlanmış ortak etkinlikleri;

  • Göz çevresindeki koyu halkalarda ölçülebilir azalma,
  • Gözaltı koyulaşmasında azalma,
  • Ciltte nemlenmenin artması,
  • Göz çevresinde rahatlama ve pürüzsüzlük,
  • Gözlerde daha aydınlık bir görünüm, gençleşme ve
  • Yorgunluk işaretlerinin azalması olarak belirlenmiştir. Yorgunluk içine ağır makyajların cilt üzerinde yaptığı hasarları da ekliyoruz.
  • Ölçmeler altı haftalık bir araştırma kapsamında, gece ve gündüz incelenerek, yaşları 19 ile 71 arasında değişen 50 kadın katılımcı üzerinde gerçekleşmiştir. (Firma tarafından açıklanan bu araştırma ölçüleri her ürün için değişiktir. Burada sözü edilen rakamlar ortalaması alınmış sayılardır.)

  Lierac Diopti Serisi Nedir, Aktif İçerikleri Nelerdir?

  • Lierac Diopti serisi göz çevresinde ve gözaltlarında oluşan koyu renklerin giderilmesi için, bu lekelere neden olan iki pigment (melanin ve lipofüsin) üzerinde özellikle çalışan ürün grubudur. Kokina ve dağ tütünü ekstrelerinin bu açıdan faydalı olduğu gözlenmiş ve bu bitkisel özler içeriklerde etkin hale getirilmiştir. Ayrıca hücre zarları ve hücresel yaşam için gerekli olan elementler ve besleme açısından gerekli C ve E vitaminleri serinin muhteviyatı içindedir.
  • Göz hastalıkları ve göz sinirleri ile ilgilenen tıp dalı olan oftalmoloji açısından göz çevresi kremlerinin test edildiği de firma tarafından verilen içerik bilgileri arasındadır.
  • Gözaltı kremlerini kullanırken ürünün iç kısımdan dış kısma doğru sürülmesi öğütlenmektedir. Kremin iyice emilmesi için yüzük parmağınızı kullanarak, hep aynı yönde hafif sürme hareketinin gözaltı bölgesinde yapılması iyi olacaktır.

  Lierac Diopti Serisi Ürünleri

  Diyopti serisi Lierac markası güvencesinde;

  • Lierac Dioptifatigue yorgunluk belirtilerini azaltan cilt kremi,
  • Lierac Dioptipoche gözaltı şişliklerini önleme kremi ve
  • Lierac Diopticerne koyu renk halkaların düzeltilmesi için kullanılan parlatıcı krem olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Göz çevresi bakım kremlerini sabah akşam sürebilirsiniz.

  Lierac İntegral Eye Lift Serum

  Diopti serisine ek olarak Lierac Integral serisi içinde yer alan göz çevresi ve göz kapakları için yeniden yapılandırıcı serum da daha genç bakışları yakalamanız için yardımcınız olacaktır. Cilde kolayca nüfuz eden serum göz şişliklerini azaltır. 15 miligramlık şişelerde satılan ürün tüm cilt tipleri için uygundur. Deri yapısının ayrılmaz organik bileşiği olan hyaluronik 3 konsantresi, akasya ekstresi, mor lale özü ve maun ağacı özütü göz çevresindeki kırışıklıkların doldurulmasını sağlar. Lierac İntegral Eye Lift Serum jel yapısındadır, kolayca kullanılır. Lütfen cilt temizliğinden sonra sürünüz. Son kullanma tarihi geçen ürünleri ise denemekte ısrarcı olmayın.

  Göz Çevresi Bakım Kremleri Hakkında Diğer Hususlar

  Bütün bu anlatılanların özeti olarak göz çevresi bakım kremlerini “göz çevresini yeniden toparlayan ürünler” olarak tarif edebiliriz. Kırışıklıklarla mücadele, nemlendirme, çizgilenmelerin doldurularak önlenmesi ve cildin parlak görünmesi ürünlerin diğer işlevleri arasındadır. Ve bütün Lierac serileri hakkında özellikle belirtilen husus olan bitki özlü formüller anlatılan ürünlerin ortak özelliği içindedir.

  Kişisel bakımda bitkisel reçetelerden sık sık söz edilir. Fakat göz çevresi bakımı söz konusu olduğunda bu öğütlerin dikkat çekici ölçüde azaldığını fark ediyoruz. Çünkü göz çevresi bakımı, amiyane tabirle söyleyecek olursak, amatör işi değildir, evde ot kaynatarak veya maske yaparak bu işi çözemezsiniz. Göz çevresi çok nazik, hassas bir yapıdadır ve profesyonel ilgi ister. Lierac markası bu profesyonel bakımı kişisel görünüşüne dikkat eden herkese memnuniyetle sunmaktadır. Kozmetik kullanıcılarının sürekli merak ettikleri içerikler konusunda da asla endişe duymak gerekmediğini bir kez daha hatırlatalım. Ev reçetelerini hala denemek isteyen kullanıcılara markanın ürün muhteviyatlarına katılan mor dağ lalesi, testere dişli aslan pençesi, maun ağacı özütü, kırk kilit otu, akasya özü, kokina, kırmızı yosun gibi bitkileri ve bileşikleri, en önemlisi organik bir bileşik olan, cildin doğal yapısı içinde yer alan ve yaşlanan her cilde hayat veren hyaluronik asidi kolayca bulamayacaklarını hatırlatıyoruz. Lierac Laboratuvarları teknik kozmetik anlayışı ile üretim yapar, bu kaliteli ürünlere güvenin.

  Göz çevresi bakımı hakkında konuşulacak bir diğer husus da sonucun sizi mutlu edeceğidir. Özellikle orta yaşlar geçildiği zaman çevrenize aydınlık bakışlar ve bakımlı bir cilt ile baktığınızda “ne kadar genç görünüyorsunuz” sözünü duyacaksınız. Bu büyük bir moral kaynağıdır. Kişisel bakımınızı sağlıklı bir beslenme anlayışı ve uygun bir egzersiz programı ile desteklediğinizde o meşhur yaşlanmanın hiç de korkutucu olmadığı fark edeceksiniz. Lierac yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ve göz çevresi bakım serileri sizin profesyonel yardımcılarınız olacaklar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.