sadsad x
asdasd

Lierac Cilt Bakım Serumları

5 ürün

  Cildi nemlendiren, sıkılaştıran, çizgi ve kırışıklıkların önüne geçmek için kullanılan ve cilde besin takviyesi sağlayan serumlar yoğun etkili bir bakım sağlar. Cilt bozuklukları ve yaşlanmalarının dermokozmetik tedavisinde uzman isimlerden biri olan Lierac, farklı ihtiyaç kategorilerinde çeşitli serumlar sunuyor. Laboratuvar çalışmaları ve doğal kaynakların birleşimi sonucu oluşturulan Lierac ürünlerinin arasında kırışıklıklara karşı, yeniden şekillendirici, vitamin yönünden zengin antioksidan etkili, aydınlatıcı, esneklik kaybına karşı etkili ve yeniden yapılandırıcı gibi farklı amaçlarda kullanılan serumlar bulunmaktadır. Cilt yaşlanmalarının belirtilerini doğal ve etkinliği kanıtlanmış Lierac serumlarıyla önleyebilirsiniz.

  Lierac Serum

  Vücuda takviye sağlayan tıbbi çözeltilere serum adı verilir. Serumların temel amaçları beslemedir. Cilde verilen serum tipi kozmetik ürünler de vardır. Bu sektörün güvenilirliğini kanıtlamış ismi Lierac serum formatında ürettiği cilt bakım ürünleri ile de yardımcınızdır.

  Serumlar ve Sağlık

  Serum dendiği zaman çoğu kişinin aklına bir hastane görüntüsü gelir. Hastanın kolundan çıkan borular bir plastik torbadan gelen sıvıyı damla damla akıtmaktadır. Biraz daha uzun süre incelediğinizde serum verilen hastanın gücünün yavaş yavaş yerine geldiğini fark edebilirsiniz. Hastanın yemek yiyememesi de sonuçta sağlık personelini pek endişelendirmez, sonuçta nasılsa serumdan beslenmektedir.

  Aşı ile serum farklıdır. Aşı hastalanmadan önce tedbir amaçlı yapılır. Serum ise hastalık süresince uygulanan, tedavi amaçlı bir çeşit ilaçtır. Çok çeşitli serumlar vardır, hastalığa göre içlerinde antikor olanlar beslemeden başka vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmek için verilir. Fakat yazımız tamamen kozmetik serumlar üzerinedir.

  Kozmetik dünyasında kullanılan serum tipi ürünlerin sadece cildi besleme ve güçlendirme etkileri vardır. Hastalıkları iyileştiren ilaç derecesini düşünmeyiniz. Lierac serumlar da sadece cilt bakımı için üretilmişlerdir. Çoğunlukla maske veya nemlendirici ürünün altına kullanılmaktadırlar. Aslında günlük bakım ürünleri grubundadırlar. Bu yüzden cildim iyi, serum kullanmama gerek yok demeyin. Her zaman ihtiyaç vardır. Yaşlanma karşıtı cilt bakımı kategorisi serumsuz olmaz.

  Aynı şekilde zaten nemlendirici kullanıyorum, seruma gerek var mı sorusu da akla gelebilir. Gerek vardır, çünkü kozmetik serumlar çok yönlü faydalar sağlarlar. Serumlar ile nemlendiriciler arasındaki ilişki kullanılan serumun su bazlı olduğunda cildin daha derinlerine kadar nüfuz edebilmesini de gündeme getirir. Nemlendiricilerin böyle yoğun bir özelliği yoktur.

  Serumun Etkileri Nelerdir?

  Bu ipucundan yola çıkarak kozmetik serumların yaşlanma karşıtı, nemlendirici, canlandırıcı, sıkılaştırıcı, besleyici, cildi sakinleştirici hedefleri olduğunu belirtelim. Her cilt tipi bunlara ihtiyaç duyduğu için serum tipi kozmetikler cilt tiplerine göre pek ayrılmaz. Her cilt tipi serumları rahatça kullanabilir. Kullanımı ise çoğunlukla kremlerin sürülmesi gibidir. En uzun vadeli etkisini anti aging bakımında görebilirsiniz. Lierac anti aging bakım serisi serumları da kapsar. Daha yaşım genç, seruma gerek yok demeyin. 20’li yaşlardan sonra idare etmeye başlayan cildiniz yaklaşık 26 yaşından sonra kendini yenileme gücünü yavaş yavaş kaybetmeye başlar, bu tıbbi bir gerçektir.

  Ayrıca kozmetik serumlar sivilce karşıtı, leke önleyici gibi amaçlarla da üretilmektedir.

  Lierac serum tipi ürün serisi içinde en çok tercih edilenler şunlardır;

  • Lierac Premium Regenerating yaşlanma karşıtı serum,
  • Premium Elexir yaşlanma karşıtı bakım yağı,
  • Lierac Magnificence Red kırışıklık karşıtı serum ve
  • Mesolift serisi içinde yer alan, cansız ciltler için özellikle hazırlanmış vitaminli serum.

  Leriac Premium Regenerating Serum

  30 mililitre hacmindeki şık, siyah şişesi ile piyasaya verilen Lierac yaşlanma karşıtı serum bütün yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir ve adeta cildi yeniden yapılandırmaktadır. Cilt hücrelerinin yenilenmesini ve DNA onarımını sağlar. Çünkü içinde cildin doğal yapıtaşlarından biri olan hyaluronik asit yüzde 10 ölçüde saf çözelti olarak vardır. Ambalajın siyah rengi belki de muhteviyata katılan üç siyah çiçek ile ilgilidir. Yaşlanma karşıtı serum Lierac güvencesinde üretilirken içine siyah orkide, siyah Baccara gülü ve siyah gelinciğin özleri de katılmıştır, onların koruyucu antioksidan etkisini cildinizde ve güzel kokusunu içinizde hissedeceksiniz.

  Leriac Premium Elixir

  Siyah ve şık ambalaj bu kez Lierac yaşlanma karşıtı bakım yağı şişesinde karşımıza çıkıyor. 30 mililitre hacimli onarıcı yağ nem kaybı, cilt lekesi, kırışıklık, esneklik kaybı, sarkma gibi bütün can sıkıcı cilt sorunlarınızın çözümünde yardımcı olacak, destek verecek. Mikro ölçülerde bile emilmeye müsait olan yapısı var. O gizemli siyah çiçekler ile argan yağı, susam yağı ve tatlı badem yağı gibi cilt besleyici doğal malzeme içeriğe eklenmiştir. Sabah ve akşam, hafif dokunuşlarla cildinize sürün. Temizlenmiş ciltte daha iyi sonuç vereceği açıklanıyor. Adının hakkını verircesine bir cilt iksiri olarak kabul edebilirsiniz.

  Leriac Magnificence Red Serum

  Bu kez siyah ambalajlardan kırmızı şişeli serumlara gene marka kalitesinde geçiyoruz. Lierac kırışıklık karşıtı serum ilk yaşlanma belirtisi olan çizgilerle yoğun mücadele ediyor. Cilde esnekliğini ve ışıltısını geri kazandırıyor, onu canlandırıyor. Ürünün 30 miligramlık kırmızı şişe ambalajları püskürtmeli yapıdadır. İçeriğinde yoğun olarak bulunan DGlyox komplekse ise daha yakından bakalım; Yüzde 3,5 nar çiçeği, ipek ağacı özü peptid ve lipozomların birleşmesi sonucu oluşan bu bileşiğin içine yüzde 5 oranında hyaluronik asit, Japon gülü özütü ve E ile C vitamini katılmış, gerçek bir yaşlanma karşıtı destek cilde verilmiştir. Kullananların yüzde 93’ü kırışıklıklarda belirgin azalma sağlandığını belirttiler.

  Lierac Mesolift Serum

  Renkli serum ambalajları bu kez turuncuya dönüyor. Çünkü Lierac cansız ciltler için vitaminli serum gündemimize geliyor. Gene 30 mililitre hacme sahip olan ürün içinde A, E, C, B5 ve B6 vitaminleri ile 6 mineral ve hyaluronik asit kapsıyor. Bu bileşik cilde verilen enerji demek. Kan portakalı özü cilde aynı zamanda detoks etkisi yapmaktadır. Bütün cilt tipleri, her mevsim kullanabilir. Tek başına sürülebilir ya da günlük kullanılan kremden önce uygulanabilir.

  Lierac Mesolift Serisi

  Cildin gençleşmesi, yaşlılık karşıtı bakım gibi konular söz konusu olduğunda Lierac Mesolift serisi öne çıkıyor. Vitamin ve mineral eksikliği sonucu yaşanan cilt solgunluklarını önlemeye yönelik bu seri aynı zamanda son derece kaliteli bir nemlendiricidir.

  5 vitamin (A, E, C, B5 ve B6), 6 mineral (kalsiyum, bakır, demir, magnezyum, manganez ile çinko) ve cildin temel organik bileşiği olan hyaluronik asitten oluşan Mesolift kokteyli yaşlanma karşıtı bakımı da sağlamakta, cildi beslediği için ilk yaşlanma çizgilerinin oluşmasını engellemektedir. Artık cildinizde yorgunluğun izlerini taşımayın.

  Markanın bu serisinin alt başlığında aynı zamanda serinin antioksidan etkili olduğu belirtilmektedir. Turunçgillerden olan limonun balmumu ve kayısı özü formülünde vardır ve bunlar cilde dayanıklılık vermektedir. Fakat antioksidan etkinin anlamı metabolizmanın çalışması sırasında ortaya çıkan zararlı artıklar şeklinde nitelenen serbest radikallere karşı (molekül yapılarının) mücadele edebilen demektir. Bu kozmetik ürün güçlü içeriği ile cilt yüzeyinde bu mücadeleye destek vermektedir. Günümüzde sentetik antioksidanlar çeşitli gıdalara ekleniyor. Doğal beslenme yoluyla alacağınız vitamin ve mineral desteği çok daha iyidir. Kozmetik ürünlerde ise bu yardımı size Mesolift serisi Lierac kalitesinde verecektir.

  Serumlar Yaşlanma Karşıtı Etki Gösterir Mi?

  Mesolift serisi ve yukarıda anlatılan bütün serumlar aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım(anti aging bakım) grubu içindedirler. Vitamin desteği alan, doğal hyaluronik asit ile beslenen, nemlenen bir cildin kolay kolay yaşlanması zaten beklenmez. Her yaşta ışıltılı ve canlı bir cilde sahip olmak için genç yaşlarda kendinize özen göstermeye başlayın. Bu kozmetik ürünlerin yanında sağlıklı beslenme alışkanlığı ve günlük hayatın akışı içinde egzersiz yapabilme, size sağlıklı ve uzun bir ömür ile parıldayan bir cilt verecek. Aynaya baktığınızda kendinizi çok daha iyi hissedecek, moral bulacaksınız. Bu açıdan kozmetik kullanmayı sadece estetik açıdan düşünmeyin. Sağlıklı bir cilt genel sağlığınızın da ayrılmaz parçasıdır.  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.