sadsad x
asdasd

Ipana

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
9 ürün

  İpana 1915 yılında Bristol- Meyers tarafından piyasaya sürülmüştür. 1936-1945 yılları arasında ABD’nin en çok satan diş macunu markası olmayı başarmıştır. Günümüzde ise İpana Türkiye’de P&G şirketinin çatısı altında hizmet vermektedir. Türkiye ve diğer birçok ülkede dünya çapında en çok kullanılan ağız ve diş bakım markalardan biridir.

  Diş ve diş minesini temizlemeye yardımcı İpana, 3D White, Komple Bakım, Pro-Expert, Ekstra Beyaz, 3D White Lux gibi diş macunu çeşitlerini yelpazesinde barındırır. Ürünlerin etkinliği ve uygun fiyat yapısı sayesinde tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Herkes bembeyaz gülümseyen dişlere sahip olmak ister. Sağlıklı dişler, güzel gülümsemeye sahip olmanın yanı sıra bireyin kendine olan özgüvenin de oluşmasına katkı sağlar. Ancak diş yüzeyinın doğal rengi kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu sebeple de herkesin dişleri aynı beyazlıkta değildir. Bu farklılıklara yaşam tarzındaki değişkenler, beslenme alışkanlıklar, çevresel faktörler de eklenebilir.  Dişler gün içerisinde çay, kahve ve yemek gibi birçok gıdadan dolayı sararır ve beyazlığını kaybeder. Bu sebeple düzenli olarak diş ve ağız bakımı gerçekleştirmek gerekir.

  Diş ve ağız bakımın en temel adımı ise diş fırçalamaktır. Diş fırçalamak için de en gerekli malzeme diş macunudur. Ancak birçok diş macunu çeşidi mevcuttur. Burada dikkat edilmesi gereken ihtiyacınıza göre doğru diş macununu belirlemektir. O halde gelin her diş yüzeyina ve ihtiyacına uygun olarak ürünler geliştiren İpana markasının başlıca ürünlerini inceleyelim…

  İpana 3D White

  Diş ve diş minesini temizlemeye yardımcıdır. Diş yüzeyindeki çay, kahve ve diğer lekelere karşı etkili bir bakım sunarak dişlerin beyaz görünüme kavuşmasını sağlar. Düzenli kullanıldığı takdirde doğal diş renginin beyazlamasını sağlar. 3D White serisinde sigara içenler için özel olarak geliştirilmiş İpana 3D White Luxe Anti-Tobacco Glow diş macunu mevcuttur. Bu diş macunu sigara içenlerin dişlerindeki leke ve sararmayı gidererek, dişlerin bembeyaz görünmesini sağlar. Aynı zamanda kötü ağız kokusunun da önüne geçerek ferah bir ağız kokusu sağlar.

  İpana Pro Expert

  Diş eti, çürük ve plak gibi diş problemlerinin önüne geçerek 24 saat koruma sağlar. Hafif nane aroması ile ağızdaki kötü kokuları gidererek temiz ve ferah bir ağız kokusu sağlar. Hassas diş etlerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.

  Sizde ağız ve diş bakımı için geliştirilmiş tüm İpana 3D White, Komple Bakım, Pro-Expert, Ekstra Beyaz, 3D White Lux ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.