sadsad x
asdasd

Glo Minerals Eyeliner

Glo Minerals Eyeliner Çeşitleri Dermokozmetika’da!

Göz makyajını güzel ve etkileyici hale getirmek için kullanılan makyaj malzemeleri arasında eyeliner gelmektedir. Eyeliner, göz kapağınızda kirpik diplerine ince veya kalın çizgi çekmek için kullanılan makyaj ürünleri arasında yer alır. Genellikle göz kısmını belirginleştirmek için tercih edilir. Siz de göz makyajınızı eyeliner sürerek dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız, mineral makyaj ürünleri geliştiren Glo Minerals eyeliner çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Glo Minerals Liquid Eyeliner - Likit Eyeliner; mineral formüle ve likit yapıya sahip olan bu ürün, doğal renk pigmentlerini içerisinde bulundurur. Bu sebeple eyelinerı göz kapağınıza sürdüğünüz andan itibaren kirpik çizginizi belirgin hale getirir ve hızlıca kuruma sağlar. Gün boyu akma ve bozulma gerçekleşmeden kalıcılığını da uzun süre korur.

Glo Minerals Gloprecise Micro Kalem Eyeliner; kremsi yapıya sahip olan bu eyeliner kalem formu sayesinde kirpik diplerinize kolayca çizgi çekme imkanı sağlar. Glo Minerals Gloprecise Micro Kalem Eyeliner Black (Siyah) ve Brown (Kahverengi) renk seçeneklerine sahiptir.

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner sürmek birçok kişinin zorlandığı bir uygulama olarak görülse de biraz zaman ve el alışkanlığı kazanarak kusursuz eyeliner çekebilmeniz oldukça mümkün. Eyeliner sürmenin püf noktalarına bakacak olursak;

  • Eyeliner çekmenizi kolay hale getirmek için kaş bitiminize bir kağıt bant yapıştırın. Bu adım ile eyeliner kuyruğunu çekmenizi sağlar.
  • Likit veya kalem forma sahip olan eyelinerınızı gözünüzün bitiş kısmından başlayarak göz pınarlarınızı doğru ufak noktalar oluşturarak uygulayın.
  • Oluşturduğunuz noktalar üzerinden tekrar eyeliner ile üzerinden geçin ve son düzeltmelerinizi gerçekleştirin.

Sizde göz makyajınızı eyeliner uygulaması ile belirgin hale getirmek istiyorsanız, Glo Minerals eyeliner çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle tek tık ile sahip olabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.