Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Driclor

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Driclor, aşırı terleme sorunuyla mücadele etmek üzere tasarlanmış bir ter önleyici ürün ve markadır. Özellikle aşırı terleme nedeniyle oluşan hiperhidroz sorununa çözüm sunan Driclor, etkili formülü ile bilinir. Driclor, özellikle koltuk altı, el ve ayaklar gibi vücudun farklı bölgelerindeki aşırı terleme sorununu azaltmak için kullanılır.

Driclor'ün aktif içeriği genellikle alüminyum klorürdür. Bu madde, ter bezlerinin salgıladığı teri azaltarak aşırı terlemenin önüne geçmeye yardımcı olur. Driclor kullanıldığında, ürün genellikle gece boyunca cilde uygulanır ve gün boyunca terlemeyi kontrol etmeye yardımcı olur. Ancak, kullanmadan önce ürünün talimatlarına dikkatlice göz atmak önemlidir.

Driclor, genellikle eczaneler, online satış platformları ve belirli kozmetik mağazalarında bulunabilir. Marka, aşırı terleme sorunuyla başa çıkmak isteyen bireylere etkili bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Ancak, herhangi bir cilt rahatsızlığı veya hassasiyet durumunda, ürünü kullanmadan önce bir sağlık profesyoneline danışmak önemlidir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.