sadsad x
asdasd

Doppelherz

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
5 ürün

  Doppelherz Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Doppelherz, vitamin, mineral, multivitamin takviyeleri içeren doğal ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaktadır. İnsan sağlığını ve bağışıklığını son derece önemseyen marka tüketicileri için sürekli kendini geliştirerek yüksek kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir. Tüm ürünleri son teknoloji ile geliştirmektedir ve deneyenler tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Günümüzde değişen yaşam ve çalışma koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerjik hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır.

  Takviye edici gıda, adından da anlaşıldığı gibi normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir.

  Genel olarak takviye edici gıdalar, doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Doppelherz ürünlerini tercih edebilirsiniz.  

  Doppelherz Ürünleri

  • Vitamin C 750 Takviye Edici Gıda
  • Aktiv L Arjinin Takviye Edici Gıda
  • Omega 3 Takviye Edici Gıda
  • Vitamin D 800 IU Takviye Edici Gıda
  • Aminoasitler Takviye Edici Gıda

  Siz de tüm Doppelherz  ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.