x
Filtrele

Seçimleriniz

Şikayet

Kimin İçin?

Markalar

Kadınların en sık sorun yaşadığı dönemler gebelik dönemleridir. Vücut hatlarında meydana gelen değişimler sonucunda kişilerin psikolojisi olumsuz olarak değişim göstermektedir. Cilt yüzeyinde oluşan en önemli sorun ise çatlakların ortaya çıkmasıdır. Oluşan çatlaklar ciltte kötü görünüm bırakmaktadır. İnsan derisi oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çevresel faktörlere maruz kalan ciltler savunmasını kaybeder ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Güneşin ultraviyole ışınlarından meydana gelen ve hormonal denge bozuklukların bir araya gelmesi ile değişimler hava, su, rüzgâr gibi dış etmenler ile cilt yüzeyinde hasarlara vesile olur.

Cilt yüzeyinde öncelikli olarak oluşan sorun kuruluktur. Dış etmenler ve çevresel faktörlere maruz kalan ciltlerde oluşan tahribatları gidermek konusunda büyük bir başarı sağlayan Bio Oil markası çizik, leke ve hamilelikle meydana gelen çatlakların düzelmesine yardımcı olmaktadır. Üç yıla yakın geçmeyen lekelerin ve izlerin iyileşmesine yaramaktadır. Özellikle kış aylarında el üzerinde meydana gelen çatlakların onarılmasına yardımcı olan Bio Oil bakım ürünleri mükemmel bir nemlendirici özelliğine sahiptir.

Cilt kurumaya başladığı sırada canlılığını kaybeder. Solgun ve mat görünen cilt yüzeyi hamilelik ile birlikte kolayca çatlamaya başlar. Kalça, basen, göğüs bölgesinde görülen çatlaklar gebelik döneminde vücudun elastikliğini kaybetmesiyle gözle görülür hale gelmektedir. İlk önce pembe, kırmızı görünüme sahip olan çatlaklara Bio Oil ile bakım yapılmadığında olgunluğunu kaybeder ve mükemmel görünüme kavuşur. Bio Oil bakım ürünleri olgunluğa erişmiş beyaz çatlaklar üzerinde de etkisini göstermeyi başarmıştır.

İlerleyen yaşlarda kendini gösteren erken yaşlanma belirtileri cilt yüzeyinde lekelenmelere sebebiyet verebilmektedir. Hormonsal etkilerde göz önüne alındığında melanin salgılanması şiddetini arttırır. Bio Oil bakım ürünleri leke görünümleriyle mücadele ederek renk açıcı özelliği bulunan Cilt Bakım yağı ile kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle güneş ışınlarının meydana getirdiği güneş lekelerinin oluşmasını engelleyerek güneş koruyucu ürünleri ile desteklenerek cildi koruma altına alır.

Bio Oil bakım ürünleri aynı zamanda içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde hiperpigmentasyonu düzenlemeye yardımcı olur. Renk tonu eşitleyici ve düzenleyici özelliği ile cildin kısa sürede eski görüntüsüne kavuşturmaya yardımcı olur. Hamile bayanların ve kuru cilde sahip kişilerin kullanması gereken bu ürünler düzenli olarak uygulandığı takdirde yüzeyde yenilenme sağlamaktadır. Cilde yoğun bir şekilde nem sağlayan bakım ürünleri banyo veya duş sonrasında kurulukları gidermektedir. Renk tonu düzenleyici etkisiyle pürüzsüz bir görünüm oluştururken makyaj bazı olarak kullanmaya uygun ürünlerdendir.

Bio Oil

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.