x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Cilt Tipi

Şikayet

Kimin İçin?

Markalar

60’a yakın ülkede satış yapmakta olan Bioderma ürünleri her cilt tipi için özel olarak hazırlanmaktadır. Bioderma Atoderm serisi hassas ve kuru ciltler, atopik cilt sorunları olan kişiler için geliştirilmiş patentli ürünler ile insanlığa sunulmaktadır.
Cilt bakımı için gerekli olan özenin daha fazlası atopik ciltler için gerekmektedir. Ekstra neme ve bakıma ihtiyaç duyan kuru ve çok kuru atopik ciltler, her ürünü kullanamazlar. Hassas ciltlere sahip kişiler kullanacağı ürünleri seçerken daha dikkatli olmalıdır.

Atoderm Serisi paraben içermeyen ürünleri ile dermatolojik testlerden başarı ile geçerek cilt bakımını güvenli bir hale getirmektedir. Bioderma Atoderm serisi alerji ve hassasiyet oluşturmaz. Hücre yenilenmesine destek olarak cildin yapılanmasına katkı sağlar. Cilt kendini daha hızlı bir şekilde yenilerken daha güçlü bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Kuru ciltlerde nem oranının düzenlenmesine yardımcı olan Atoderm serisi, ciltte meydana gelen gerginlik, kızarıklık ve kuruluk gibi sorunların giderilmesine ve kusursuz bir cilt bakımı ile daha sağlıklı ve daha parlak bir görünüm sağlar. Atopik ciltler, yeni doğan ve bebeklerde sıklıkla görülmektedir. Kızarıklık ve ton farkıyla kendini belli eden bu rahatsızlık, kendiliğinden zamanla geçen alerji durumudur.

Bioderma Atoderm Serisi ayrıca egzamaya sahip ciltlerinde kullanımına uygundur. Yeni doğan bebekler de meydana gelen şişlik, kızarıklık ve alerji durumlarında direkt müdahale ederek koruma sağlar. Kurumuş ciltleri temizlemek daha zordur. Hijyeni en iyi şekilde sağlayan Bioderma Atoderm serisi kullanılan ürünleri ile kolay ve zahmetsiz bir bakım sağlar. Kullananlar tarafından büyük beğeni toplayan Atoderm serisi pürüzsüz sağlıklı ve parlak bir cilde düzenli yüz bakımı ile kavuşturmayı hedefler.

Bioderma Atoderm Ürünleri

Cilt bariyerlerini kuvvetlendirmeye yardımcı olan Bioderma Atoderm Cream, içerdiği vazelin ve gliserin karışımı ile nemin ciltte depolanmasına yardımcı olur. Yüksek tolerans sağlayan Atoderm Cream duş sonrasında kullanıma uygundur. Parfüm içermez ve tahriş etmez. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanıma uygun koruyucu, besleyici bakım kremidir.

Yüz bölgesinde kullanılan sabun, kuru ciltleri yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Çok kuru ve atopik ciltlere sahip kişilerce kullanıma uygun olan Atoderm Pain Cleansing Bar Sabun derinlemesine bir temizlik sağlar.

Kuru ve çok kuru ciltlerin, hidrolipidik kanallarına nüfuz ederek cildin yenilenmesine yardımcı olan Bioderma Atoderm PP Balm Baume besleyici bakım ürünüdür. Bioderma’nın geliştirdiği formülü ile etkileyici bir çözüm sağlar. Hücreler arasında bulunan yağ kanallarının üretim yapmasına yardımcı olur. Herhangi bir koruyucu madde içermez. Parfümsüz, Hipoalerjik ve Komedojeniktir.

İçeriğinde sabun içermeyen sabun olarak bilinen Bioderma ürünleri, Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygun olan Atoderm Shower Gel herhangi bir katkı maddesini bünyesinde bulundurmaz. Bakır ve sülfat ile cilt temizliğini sağlar. Gliserin ile rahatlatır ve gerginlik hissinin yok olmasını sağlar.

Bioderma Atoderm

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.