sadsad x
asdasd

Vichy Neovadiol - Hormonel Yaşlanma

6 ürün

  Vichy Neovadiol menopoz ve menopoz sonrası dönemdeki kadınlar için geliştirilen bir cilt bakım serisidir. Hormonal faktörler sebebiyle ciltte görülen sarkmalar, esneklik kaybı, nem kaybı, kırışıklık görünümü gibi problemlerde düzelme ve tüm ciltte tam bir bakım sağlamak adına tercih edilen Neovadiol serisinin formülünde esneklik arttırıcı ve yoğunlaştırıcı hyaluronik asit, besleyici Omega 3,6 ve 9 yağları bulunmaktadır. Bu bileşenler menopoz sonrası ciltte yüksek konfor sağlamaktadır. Vichy Neovadiol serisinde, göz çevresindeki kırışıklık ve koyu halkaları azaltan bir göz çevresi kremi, besleyici bir yüz serumu, kuru ciltlere nem, ışıltı ve tazelik veren gündüz bakım kremi, şekillendirici ve sıkılaştırıcı gece bakım kremi bulunmaktadır.

  Vichy Neovadiol

  Kişiye özel bakım ürünleri yaratmayı amaçlayan Vichy bu kez çok özel bir ürün grubunu beğenilerinize sunuyor. Kadınların hayatında son derece normal bir dönem olan menopozdaki cilt sorunları için geliştirilen Vichy Neovadiol çok daha rahat geçecek bir menopozu ve sonraki yılları size yaşatacak.

  Bilindiği gibi menopoz dönemi kadınlardaki östrojen hormonu değişimlerini başlatır. Bu da saçlar, cilt ve kişisel bakım konusundaki biyolojik değişikliklerle başa çıkabilmek için Neovadiol serisi ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  Saç ve cilt üzerinden yılların etkisini silebilmek için tercih edeceğiniz Vichy ürünleriyle her zaman için özel bakım imkanınız olacaktır. Cilt bakımı ve diğer konular hususunda güveneceğiniz dermatologlar Vichy ürünlerini tavsiye ettiğinde kullanımının düzenli olmasına özen göstermeniz son derece önemlidir.

  Ortalama 3 ay içinde belirgin bir farklılık görebileceğiniz ürünler, parabensiz ve kimyasal içermeyen özelliklerle en hassas ciltlere dahi şifa olmaktadır.

  Menopoz Hakkında Genel Bilgiler

  Vichy Neovadiol serisi hakkında yazmadan önce menopoz konusunda kısa bir bilgi vermek iyi olacaktır. Öncelikle bilinmesi gereken bu dönemin son derece normal bir süreç olduğu ve hastalık gibi görülmemesidir. Nasıl ki her kadın bir gençlik dönemi yaşıyorsa, menopoz dönemi de yaşayabilir. Doğurganlığın bitmesi anlamına gelen menopozda yumurta hücresi üretimi durur ve adetler biter. Ve bu dönem bazı tedbirler alındığında, kadınlar açısından çok keyifli bir zaman da olabilir. Bu süreçte bazı hormonal değişiklikler yaşanır. İşte bu değişikler cilt üzerinde de bazı etkiler yaratır. Böylece menopozdaki cilt sorunlarına karşı hazırlanmış Vichy Neovadiol – Yeniden Şekillendirme Sağlayan Serum da kadınların hayatına girmiş olur.

  Vichy Neovadiol Serumun Özellikleri Nelerdir?

  Neovidal Advanced Replenising ConcentrateYeniden şekillendiren serum menopoz döneminde çoğalan saç dökülmelerine karşı üretilmiş özel saç bakımı ürünüdür. Yenileyici özelliklerinin baskın olması istendiği için normal, kuru veya yağlı olarak sınıflanan bütün saç tiplerinin kullanabileceği, ortak bir üründür. Saç dökülmeleri kadınlarda saç köklerinin menopozda zayıflamasıyla artar. Kökü zayıflayan saç normalin üzerinde dökülür. Bu serum saç köklerini yeniden yapılandırır ve güçlendirir. Kökü ile olan bağı güçlenen saç teli de kolay kolay dökülmez. Kullanırken serumun saç diplerine temas ettiğinden emin olun. Onu yumuşak hareketlerle, masaj yaparcasına saç diplerinize sürün ve bütün kafanıza yayın. Eğer hissettiğiniz ıslaklık yok oluyorsa bu serumun tamamen emildiğini ve sizin ürünü doğru kullandığınızı gösterir. Kullanım öncesi saçınızı biraz ıslatmanız saç diplerinin serumu su ile birleştirmesine yardımcı olacaktır. Kapağın içinde olan tıpanın açılması ve serumun sıkılarak saç diplerinin her tarafına sürülmesi ürünün kullanım talimatıdır. Lütfen bu talimatlara uygun şekilde kullanınız. Vichy Neovadiol saç yenileyici serum aynı zamanda saça nemlilik sağlar ve onu ferahlatır.

  Ürünün içeriğine kullandığı kozmetik malzemeyi derinlemesine merak eden özenli kadınlarımızı düşünerek biraz daha yakından bakabiliriz. Neovadiol serisi ürünlerde yoğunlaştırıcı Hyaluronik asit ile besleyici Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağları da bulunur. Menopoz sırasında vücutta bir takım bileşik eksiklikleri oluşur. Saç köklerinizin bundan etkilenmemesi için yeniden şekillenme sağlayan bir destek ürününü kullanmak yerinde olacaktır.

  Bu dönemde ayrıca ciltte sarkmalar, esnekliğin kaybolması, nem kaybının çoğalması, kırışıklıkların artması gibi cilt sorunları da görülebilir. Bu kez sıra Vichy Neovadiol cilt bakım ürünlerine gelmiştir.  

  Vichy Neovadiol Cilt Bakım Ürünleri Nelerdir?

  Menopoz dönemini yaşayan ama kullandıkları serum ile saç köklerini güçlendirip yeniden şekillendiren kadınlar yüz bakımları için serinin diğer ürünlerine yönelecekler. Döneme özgü olarak artan ciltteki esneklik kayıpları böylece önlenebilir. Neovadiol yapılandırıcı yüz bakımı ürünleri içinde cildin hacmini artıracak olan proxylane ve hyaluronik asit vardır. Yukarıda özellikleri anlatılan saç şekillendirici serumun içinde olan besleyici Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağları bu ürünlerin formülüne de eklenmiştir ve ayrıca doğal carthame yağı muhteviyatta bulunmaktadır. Vichy markasının yarattığı ilk bakım serisi olan Neonadiol menopoz ve menopoz sonrası kadınların yüz bakımında komple bir etki yaratacaktır.

  • Neovadiol gece bakım kremi,
  • Neovadiol dudak ve göz çevresi kremi,
  • Neovadiol yüz serumu,
  • Neovadiol kuru cilt gece bakım kremi,
  • Neovadiol yağlı cilt gece bakımı kremi ve
  • Çok yaygın olarak kullanılan Neovadiol karma ciltler için üretilen yapılandırıcı gündüz bakım kremleri serinin diğer ürünleridir.

  Vichy Neovadiol Elixir

  Kısa sürede etki gösteren serum olan Elixir, günün herhangi bir saatinde kullanacağınız ve cilde kısa sürede etki gösteren ürünler arasındadır. %100 omega yağ asitleri içeren bu formül sayesinde cilt hızlı biçimde canlanır ve onarım süreci başlar. Günde bir ker yüz ve boyun bölgesine uygulanan Vichy Neovadiol Elixir ile cildinizi aydınlık ve genç bir görünüme kavuşturmanız çok daha kolay olacak.

  Yüz Bakımına Erken Başlamanın Önemi

  Yüz bakımı konuları içinde her zaman işe erken başlayın öğüdüne rastlarsınız. İşte bu erken başlamanın olumlu sonuçlarını menopoz dönemi boyunca almaya başlayacaksınız. Yaşlanmanın etkileri sizin cildinizi, göz ve dudak çevrenizi, göz altlarınızı fazla etkilememiş olacak. Menopozla birlikte çoğalacak olan diğer cilt sorunlarını ise Vichy Neovadiol serisinin yardımıyla aşmış olacaksınız.

  Cildimin yıllara yenik düşmemesi için ne yapmalıyım sorusu aklınıza geldiğinde Vichy yüz bakım ürünlerini erken yaşlarda kullanmaya başlayın diyen öğüdü hatırlayın. Menopoz döneminde de Vichy Neovadiol serisine güvenin.

  Neovadiol Serisi Nasıl Kullanılır?

  Bu serinin kullanılması düzenli olduğunda menopozun saç üzerindeki etkilerinin durdurulması/geciktirilmesi de mümkün olacaktır. Saç ve yüz çevresindeki birçok kollajen dokunun uyarılmasını sağlayan ürünlerle her zaman ihtiyaç duyduğunuz genç ve dinç görünüme kavuşmanız kolaylaşacaktır.

  Parlaklığını ve canlılığını kaybeden cildiniz için en etkin korumayı sağlayan Vichy ürünleriyle güvenilir bir bakım sağlanacaktır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.