sadsad x
asdasd

Topicrem Leke Serisi

6 ürün

  Topicrem Mela leke serisi Dermokozmetika’da!

  Güneş hepimizin bildiği gibi D vitamini açısından oldukça faydalıdır. Fakat güneşte uzun süre korunmadan kalmak çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Bunların başında ise leke problemi gelmektedir. Ciltte leke oluşumuna tek bir neden göstermekde mümkün değildir. Çünkü güneş lekesi, sivilce lekesi, doğum sonrası oluşan leke gibi kendi arasında çeşitliliğe ayrılır. Cildinizde leke varsa veya lekelenmeye eğilimli bir cilde sahipseniz Topicrem Mela leke karşıtı bakım serisini tercih edebilirsiniz.

  Topicrem Mela ile Daha Aydınlık Bir Cilde Kavuşun!

  Leke karşıtı geliştirilmiş bu özel seri, ciltte var olan lekeleri giderirken yeni oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Topicrem leke kremi;

  • Ciltteki lekeleri giderir.
  • Ton farklılıklarını eşitler.
  • Yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
  • Cilde daha canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

  Topicrem Mela Boost Serum

  Leke için özel olarak geliştirilmiş bu ürün cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Ciltteki var olan lekeleri giderirken yeni leke oluşumunu önler. Geliştirilmiş formülü yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Konsantre ve ince yapısı sayesinde cilde kolay emilir. Etkili bir sonuç için Topicrem Mela leke kremi ile birlikte uygulayın.

  Topicrem Mela lightening ultra moisturizing milk aydınlatıcı vücut losyonu, leke için gece kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.