Yandex Metrica

Makyaj Fırçası

Her ürün için özel olarak makyaj aksesuarı bulunmaktadır. Özelikle makyaj yaparken kullanılan ürünlerin makyaj fırçaları ile yapılması oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Doğru kullanılmayan fırçalar ciltte yanlış etkiler gösterebilmektedir. Bunun için alınan ürünün yanında ürüne uygun makyaj fırçası ürünleri almaktır.

Makyaj Fırçası Vücuda Etkisi

Günlük makyaj yaparken kullanılması gereken yirmi iki adet fırça bulunmaktadır. her biri farklı bir malzeme adına kullanılmaktadır. Doğal fiber özelliklere sahip makyaj fırçası kullanmak daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Makyaj çantası içerisinde bulunması gereken en önemli fırçalar; fondöten fırçası, pudra fırçası, allık fırçası, göz farı fırçası, ruj fırçasıdır. Ciltte yapılan ilk makyaj malzemesi olan fondötenin sürülmesine yardımcı olan fondöten fırçası kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Allık fırçası ise elmacık kemiklerini belirginleştirilmesi için kullanılan bir makyaj fırçasıdır. Fondöten sonrasında kalıcılık sağlayan pudra fırçası ise iki çeşit olarak kullanılmaktadır. Sünger ve makyaj fırçası olan bu ürünler içerisinde en sık kullanılan süngerlerdir.  Göz makyajında kullanılan göz farını düzgün bir şekilde yayılmasın sağlayan göz farı fırçası kalpli ve yuvarlak şekli ile mükemmel bir gölgelendirme sağlar. Dudak fırçası çatlamış dudakların üzerinde pürüzsüz bir görünüm oluşturmak adına kullanılan ürünlerdendir. Makyaj fırçası ürünleri alırken kaliteli kullanışlı olması gerekir. Bu nedenle bilinmeyen kalitesiz kozmetik aksesuarlardan uzak durulmalıdır.  Makyaj fırçası set olarak tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermeye yetmektedir.

Makyaj Fırçası Ürünleri

Beter Büyük Çok Amaçlı Fırça, alerji yapmayan çevreye dost olarak üretilmiş sentetik ile üretilmiştir. Doğal hayvan kıllarının yanında daha yaşanır çevreye uygun olan sentetik kıllarla yapılandırılmış çok amaçlı fırça bronzlaştırıcı pudra kullananlar için üretilmiştir.

Beter Dudak Fırçası, Samur kılından yapılmış özel dudak fırçası geniş, sert ve ince görünüşü ile dudak parlatıcı, ruj ve dudak nemlendirici ürünlerin kolaylıkla sürülmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca yeni renk oluşturmak isteyen kişilerin birbirinden farklı iki tonu karıştırması için oldukça kullanışlı bir üründür.

Beter Geri Çekilebilir Fırça, gevşek kıl yapısına sahip yumuşak bir yapıya sahiptir. geri çekilebilir özelliği ile kendi özel bölmesinde bakteri ve mikroplardan korunmaktadır. Kompakt ve bronzlaştırıcı pudraların rahatlıkla sürülmesini sağlamaktadır. Dermokozmetik bir ürün olan bu makyaj aksesuarı diğer fırçalardan daha farklı bir formda üretilmiştir. Kapaklı düz fırçalar çevrede bulunan dış etmenlerden oldukça fazla etkilenmektedir. Geri çekilebilir beter fırça ise çevrilebilen bir mekanizmaya sahiptir. fondöten ve pudra sürerken kullanılan bu ürün pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

17 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.