La Roche Posay Hydraphase - Nemsiz Cilt

4 ürün

  LaRoche Posay Hydraphase Serisi Etkileri

  LaRoche Posay Hydraphase Serisi cilt yüzeyinde nemsizlikten oluşmuş kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. LaRoche Posay Termal Su ile birleştirilmiş bu seri nemlendirmekle kalmaz, cildin rahatlamasına ve ferahlamasını sağlar. Soğuk ve sıcak havalarda cildin lipitleri hasar görür ve lipit kaybına neden olur. Yeniden canlanması zor olan cilt lipitleri La Roche Serisi ile derinlemesine nemlendirme yaparak yeniden canlanır. Paraben içermeyen La Roche Posay ürünleri kullanıcıları tarafından tekrar eden periyotlarda tercih ve tavsiye edilmektedir.

  LaRoche Posay Hydraphase Serisi Ürünleri

  LaRoche Posay Hydraphase Intense Riche

  La Roche Posay Nemlendirici Krem, Normal ciltlerin dış etkenlerden zamanla yıpranması ve hasar görmesiyle oluşan cilt sorunları gözeneklerin tıkanmasıyla kurumaya başlar. Nemsiz kalan gözenekler genişleyerek kötü bir görünüme neden olur. LaRoche Posay Hydraphase Intense Riche nemsiz kalan ciltlerin yoğun bir şekilde yenilenmesini ve cildin kendi kendine su kanallarını dolu tutmasına yardımcı olur. Hydraphase Intense Riche kısa zamanda uzun süre etkisini göstererek kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

  Hydraphase UV Intense Legere

  Güneşin zararlı UV ışınları altında korunmasız kalmak cildin hasar görmesine neden olur. Hasar görmüş ciltler üzerinde kızarıklık, leke, çillenme ve kırışıklıklar meydana gelir.   Hydraphase UV Intense Legere cilt yüzeyinde oluşan sorunların giderilmesi için karma ciltlerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Cilt yüzeyinde oluşan sorunların giderilmesine yardım eden Hydraphase UV Intense Legere güneş koruyucu içeriği ile güvenli koruma sağlar. Ciltte yağlılık hissi bırakmaz. Pompalı şişe formuyla mükemmel bir nemlendirme sağlar.

  La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

  Göz Çevresi Bakım Kremi, Nemsiz ve kurmuş gözaltı torbalarının gün geçtikçe kötü bir görünümünü yok etmeye yardımcı olan La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux, Göz çevresi bakımı sağlar. Daha genç ve dinamik görünmek için göz çevresine doğru ve kaliteli ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bunun için geliştirilmiş La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux ürünü nemsizlik ve kuruluk çeken göz çevresinin canlanmasına ve cilt sorunlarını düzenlemesine yardımcı olur. Gliserin özü içeren LaRoche Posay Hydraphase Intense Yeux günlük bakım için kullanıma uygundur. Termal su içeren ürünler cildin rahatlamasına ve ferahlamasına yardımcı olur.

  Havalar ısındıkça cilt kendini güneşin zararlı ışınlarına karşı savunmasız bırakır. Cildin alt katmanlarında biriken suyun gün geçtikçe azalması ve nem kaybına yol açmasına sebep olan dış etmenler; hava, kir, toz ve yaşlanma belirtileri cildin kurumasına ve kırışmasına neden olur. 
  Nemini kaybetmiş kuru ve hassas ciltlere sahip kişilerin güvenle kullanabileceği Hydraphase Serisi normalden kuru ya dönük ciltlerin de cilt sorunlarına fayda sağlar. Hızlı ve uzun süreli nem sağlayan Hydraphase Serisi çift etki yaratarak güçlü formülü ile ciltte suyu hapseder, yumuşacık bir dokunuş sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.