sadsad x
asdasd

La Roche Posay Hydraphase - Nemsiz Cilt

5 ürün

  La Roche Posay Hydraphase Serisi cilt yüzeyinde nemsizlikten oluşmuş kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. La Roche Posay Termal Su ile birleştirilmiş bu seri nemlendirmekle kalmaz, cildin rahatlamasını ve ferahlamasını sağlar. Soğuk ve sıcak havalarda cildin lipitleri hasar görür ve lipit kaybına neden olur. La Roche Posay Hydraphase serisi cildin doğal yapısını koruyarak güçlendirmeyi destekler. Alkol, paraben ve sls gibi zararlı maddeler içermeyen formülü sayesinde tüketiciler tarafından sevilerek tercih edilmektedir.

  Cilt kuruluğuna sebep olan birçok faktör vardır. Bunların en başında çevresel faktörler, cildin susuz kalması ve yanlış ürün kullanımı gelmektedir. Mevsim geçişleriyle birlikte soğuk hava şartları cildin normalinden daha fazla kurumasına sebep olur. Bu sebeple kış mevsimlerinde nemlendirici uygulaması oldukça önem taşır. Kuruluk ve nemsizlikte diğer önemli unsur içten desteğin sağlanmasıdır. Dışarıdan nemlendirici bakım ürünleri kullanırken içten bol su tüketilmelidir. Yanlış ürün kullanımı ise cildin nem dengesini bozarak kurumasına sebep olur. Cildi korumak ve nem seviyesini dengelemek için her cilde özel olarak geliştirilen nemlendirici bakım kremini uygulamak gerekir.

  La Roche Posay Hydraphase Intense Riche ile Cildinizi Nemlendirin!

  Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş La Roche Posay Intense Rich nemlendirici krem içeriğindeki hyaluronik asit ile cildin nem seviyesini dengeler ve cildin yenilenme süresini hızlandırır. Su tutma kapasitesini arttırarak ciltteki kuruluğu giderir. Cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

  Karma ve yağlı bir cilde sahipseniz nemlendirici olarak La Roche Posay Intense Legere ürününü tercih edebilirsiniz. Güçlü içeriği cildinizi nemlendirir ve kuruluğun giderilmesini sağlar. Yağsız ince yapısı cildin sebum(yağ) seviyesini dengeleyerek sivilce oluşumunu engeller. İnce yapısı sayesinde cilde kolay emilir yumuşak bir cilt sağlar.

  Soğuk hava şartları, cildin susuz kalması gibi çevresel faktörler göz çevresini kurutarak nemsizlik ve kaşıntıya sebep olabilir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için göz çevresine özel bakım kremi kullanılması gerekmektedir.  

  La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux nemsiz, kurumuş ve hassas göz çevresi için geliştirilmiştir. Formülündeki gliserin göz çevresini nemlendirerek ince çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı olur.  Geliştirilmiş içeriği göz altındaki torbalanmaları ve şiş göz kapaklarını gidermeyi destekler. Yoğun nemlendirici özelliği ile göz çevresini besler ve kuruluğu giderir. Günlük bakım rutininde cilt bakımınızı tamamlar.

  Nemini kaybetmiş kuru ve hassas ciltlere sahip kişilerin güvenle kullanabileceği Hydraphase Serisi ürünlerini bu sayfadan inceleyebilir, ihtiyacınızı belirleyerek hızlı kargo fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.