x
Kategoriler
Filtrele

Kadınların makyaj malzemeleri kullanırken aslında daha güzel olmak için değil güzelliklerini biraz daha ön plana koymak olduğunu biliyoruz ama bunu yaparken cildin tahriş olması, aknelerin meydana gelmesi, kızarıkların oluşması, iz ve lekelerin kalması da kaçınılmaz gerçektir. Cilt sorunlarının yaşanmaması için dermokozmetik ürünler kullanmak, cilt bakımını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek gereklidir. La Roche Posay günlük bakım ürünleri yüz bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

La Roche Posay Effaclar Serisi Etkileri

Vücut kendi içerisinde belirli depo kaynakları vardır. Organik ve inorganik olarak ayrılan bu besinler enerji tüketimine göre sıralanır ikinci sırada bulunan yağlar vücudun belirli bölgesinde depo yapar. Zaman içerisinde dışardan alınan doymamış yağlar gerektiğinden fazla olduğu takdirde vücut bünyesinde ki yağı dışarı atamaz. Cilt altında bulunan yağ kanallarında birikir. Sivilce ise cildin en altında kalmış yağ kanallarının toplanıp tıkanarak oluşturduğu iltihapların cilt yüzeyinin dışına çıkması ile meydana gelmektedir. Ülkemiz de her dokuz kadından biri farklı sebeplerle vücudunda yağ birikmesi ve tıkanması sonucunda akneyle savaş verir. Düzensiz beslenme, bazı ilaçların içinde bulunan maddeler, kalitesiz makyaj ürünleri bu sebeplerden bazılarıdır. La Roche Posay günümüz dermokozmetik markaları arasında tercih edilen termal su özelliği ile önemli bir yer teşkil etmektedir. LaRoche Posay birbirinden farklı birçok seri ile cilt bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

La Roche Posay Effaclar Serisi Ürünleri

Effaclar Duo, yağlı ve akneli ciltlere geliştirilmiş benzersiz etkiye sahip akne ve akne izlerini yok eder siyah nokta oluşumunu engeller ve cilt lekelerini ve kızarıklarını gidermeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal özler sayesinde yüz bakımını en etkili şekilde tamamlar. Cildin renk tonunu eşitler. Nemlendirici özelliği ile cildin nem oranını dengeler.

LaRoche Posay Effaclar Mat, hassas parlak ve sivilceli ciltler için üretilmiş olup yüzün nemden ve dış etkenler sonucu yağlanmasını önler. Cilt sorunlarını kökünden hallederken aynı zamanda parlamayı etkisi altına alır.

Son zamanlarda yine adından bahsettiren Effaclar Temizleyici Tonik kullanıcıları tarafından rağbet görmekte, derinlemesine temizlik sağlarken effaclar temizleyici, temizleme sonrasında yaptığı rahatlama ile cilt bakımını en iyi şekilde tamamlamaktadır.

LaRoche Posay Effaclar serisinin yağlı ve akneli ciltlere özel olarak hazırladığı bir diğer ürünlerden bir tanesi de LaRoche Posay Effaclar K Plus;  içerisinde bulundurduğu etkin bileşenler sayesinde sekiz saat etkilidir. Siyah nokta arındırıcı hem jel olarak hem peeling olarak kullanımına uygundur.

La Roche Posay Effaclar

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.