Yandex Metrica

Kapatıcı

Kadınların kusurlarını kapatmak için kullandıkları malzemeler arasında yer alan kapatıcı bakım ürünleri pürüzsüz bir cilt yüzeyini tek bir hamlede gerçekleştirmektedir. Renkli renk pigmentleri ile zenginleştirilmiş formülü ile mükemmel sonuç çıkartmaktadır.

Kapatıcı Vücuda Etkisi

Cilt kusurlarını kapatmak üzere üretilmiş bakım ürünü arasında yer alan kapatıcı diğer ürünlere göre fazla pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cilt üzerinde meydana gelen kalıcı ve geçmesi mümkün olmayan leke ve izlerin görünümünü tek bir seferde üstünü örtmeye yardımcı olmaktadır. Cildi makyaj yapmaya hazırlayan kapatıcı bakım malzemeleri her renk tonuna uygun çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle yüzde meydana gelen kırmızı lekeler, çillenme, güneş yanıkları gibi kötü duran görünümlerin fondöten gibi üzerinin kapanmasını sağlar. Cilt bakım ürünü arasında bulunan bu kapatıcı bakım ürünleri sadece günlük makyaj malzemeleri içerisinde yer almaz. Sahne sanatlarında kadın ve erkeklerin sahne üzerinde daha iyi bir görünüme sahip olması adına kullanılan kapatıcı bakım malzemeleri arasında yer alır. Dermatolojik testlerden geçerek yüz çevresine uyum sağlayan yapısı ile mükemmel sonuçlar çıkartır. Yapılan testler sonucunda ise kullanan kadınların içeriğindeki formülün yansıttığı ferahlığı en iyi şekilde hissedildiği kanıtlanmıştır.

Kapatıcı Ürünleri

Note Mineral Concealer 202, renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı olan bakım ürünleri arasında yerini alır. Hassas, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanması uygun olan kapatıcı bakım ürünleri formülünde bulunan mineraller ile cilt bakımının daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek kapatıcılık etkisi ile solgun ve lekeli cilt kusurlarını etkilemektedir. E vitamini ile göz çevresinde nemlendirme sağlayan bakım ürünü etkili bir koruma sağlar. Paraben ve parfüm içermez.

Vichy Dermablend 3D Correction 35, yağlı ve kusurlu ciltler için üretilmiş üstün kapatıcılık özelliği ile Vichy markası üstün formülü ile kapatıcılık konusunda büyük bir başarı sağlamaktadır. Güneş koruyucu ile leke oluşumuna neden olmadan etkisini göstermektedir. Ciltte ağırlık hissiyatı oluşturmadan hafif bir şekilde doğal bir kapatıcılık sağlar. İstenilen sıklıklar tekrarlanabilir ve alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmaz. Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir.

Note Ultra Coverage Concealer 40 Amber, gözaltı çevresinde üstün bir kapatıcılık etkisi göstermektedir. Krem kıvamında formüle edilmiş yapısı eşit bir şekilde cilt yüzeyinde yayılmasını sağlar. Nem tutma özelliği ile yüksek bir performans gösterir. Gölge ve morluklar üzerinde baskın bir güce sahiptir. Anında pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçerek etkinlik seviyesi kullananlar tarafından kanıtlanmıştır. Gölgelendirme yapmak için de kullanıma uygun olan kapatıcı bakım ürünü eşsiz bir güzelliğin oluşmasına yardımcı olur.

63 ürün
    1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.