Yandex Metrica

Dermalogica Nemlendirici

Nem kaybı yaşayan ciltlerin ihtiyacı kadar nem, sağlayan yüz bakım ürünleridir. Normal, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Nem kazandırmaya yardımcı olan Dermalogica nemlendirici ürünleri yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaz. Bakımı zor olan yağlı ciltler dâhil tüm ciltlerin nem ihtiyacını karşılayan Dermalogica nemlendiriciler yaşlanmaya karşı koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Kullanıcıların rahatlıkla kullandığı nemlendirici ürünler kış aylarında hasar gören ciltlerinde onarılmasına yardımcı olur. Özellikle kış aylarında meydana gelen kuruluk cildin hasar görmesine neden olur. Yanma, batma ve sızıntı gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkartan cilt sorunları ile boğuşan kişilerin kullanıma uygundur.

Kurumaya, parlamaya ve çatlamaya karşı bakım sağlayan Dermalogica nemlendirici kısa sürede cildi yatıştırır ve kurumayı önleyerek cildin yumuşamasını sağlar. Cilt kuruluğuna neden olan faktörlerden biri sebum seviyesidir. Sebum seviyesi azaldıkça ciltte kuruluk ve pullanma meydana gelir. Bu kurumayı önlemek için yapılan yanlışlıklardan bir tanesi markası bilinmeyen kalıp sabunların kullanılmasıdır. Gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça nemlendirici kullanılması cilt yüzeyinin beslenmesine ve görünümün iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Nemlendirici ürünleri cilt yüzeyinde belli bir yaştan sonra başlayan kırışıklıkların giderilmesinde de yardım etmektedir. Olgun ciltlerde meydana gelen bu belirtilerin iyileşmesini sağlamaktadır. Dermalogica nemlendirici cildin görünümünü iyileştirmek ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için cildi hem besler hem de korumaya yardımcı olur.

​Dermalogica Nemlendirici Ürünleri

Dermalogica Nemlendirici, cildin toparlanmasını ve emilimini arttırmak için kullanılan bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Cildin kaybettiği lipitleri düzenli bir kullanım ile geri kazandırmaya başlar. Mevsimsel değişiklerde meydana gelen kuruluğun önlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kamelya ve tamanu yağları cildin koruma bariyerlerinin güçlenmesini sağlar. Orkide ve Chia tohumu ise cildi nemlendirir ve nemsizlikten oluşan çizgilerin yok olmasını sağlar. ​Dermalogica Phyto Replenish Oil Nemlendirici sık olarak kullanıma uygun değildir.

Dermalogica Nemlendirici Krem, nemlendirici bakım ürünü hassas, karma, normal ve yağlı ciltler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Orta seviyede düzenlenmiş nemlendirici ürün olan Dermalogica Skin Smoothing Cream derinlemesine nemlendirici özelliği ile içeriğinde bulundurduğu doğal bitki özleri sayesinde cildin doğal nem dengesine kavuşmasını sağlar. C ve E vitamini ile çevresel hasarları onaran Dermalogica Skin Smoothing Cream cildi korumaya yardım eder. Yapay koku ve renk pigmenti içermez. Nemlendirici ürünler cildin nem oranını düzenler.

Dermalogica Super Rich Repair, yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır. Kırışık karşıtı, erken yaşlanmayı önleyen formülü ile kullanıcıların dikkatini çeken bu ürün hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Anti alerjik yapıya sahip olan Dermalogica Super Rich Repair ciltte rahatlama hissi uyandırır. Dermalogica Super Rich Repair kullanılan bölgenin kısa sürede yumuşamasına yardım eder. Cilt toleransını dengeler ve aktif olarak doğal bitki özleriyle yatıştırma sağlar. Dermalogica nemlendirici ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilir.

23 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.