x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yüz için birçok dermokozmetik ürünler kullanılmaktadır. Cildi tazeleyici ve onarıcı özelliği bulunduran Dermalogica maske ürünleri, hayatımıza girdiği günden itibaren etkileyici sonuçlar ortaya koymuştur. Cildi olumsuz etkileyen ana maddeler arasında tütün kullanımı, kalitesiz makyaj ve kozmetik ürün kullanımı, güneşin zararlı ışınları ve son olarak alkol bulunmaktadır. Bu nedenle yüzün cansız ve solgun görünmesinin başlıca nedenleri arasında gelmektedir. Cildimizi ne kadar korursak o kadar güzel bir görünüme sahip olmak mümkün olur. Hem kadınlar hem de erkekler için fark etmeden yapılan maskeler, doğal cilt maskeleri olarak adlandırılmaktadır. Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi yeme içme düzenidir. Cilt yeme alışkanlıklarına göre kendini ayarlar aksi halde cilt dengesi bozulur ve kötü bir görünüme neden olur. Dermalogica maskeler pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm için kısa sürede devamlı kullanımla olumlu sonuçlar ortaya çıkartır.

Dermalogica maske ürünleri, tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak kategorilerle insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan sorunlardan tahriş ve kızarıklık için de çözüm sağlayan Dermalogica maske sabun içermeyen formülü ile cilt bakımını eksiksiz tamamlar. Dermalogica maske ürünleri aynı zamanda siyah nokta, akne ve sivilce gibi sorunların yok olmasını ve kalıcı olarak giderilmesini sağlar. Dermalogica maske ürünleri dermatolojik testlerden ve araştırmalardan büyük bir çalışma başarısı elde ederek, kullananların %95’i tarafından memnuniyet kazanmıştır.

 

Dermalogica Maske Ürünleri

Dermalogica Cilt Bakım Maskesi, paraben içermeyen formülü ile hazırlanmış tüm ciltlerin kullanımına uygun olan cilt bakım ürünüdür. Nemlendirici, yatıştırıcı ve leke giderici gibi çok fonksiyona sahip Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque cildi mükemmel bir şekilde besler. Tahriş ve kuruluğa neden olmadan yapılan nazik bir bakım cildin beslenmesinde etkisini göstermektedir. Ciltteki hassasiyet ve kuruluğu giderici özelliği ile maksimum düzeyde tolerans sağlar. Sabun içermeyen Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque erkekler ve kadınların kullanımına uygundur.

Dermalogica Yağlı Ciltler için Maske, akneli veya akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş cilt bakım ürünüdür. Karma ciltlerinde kullanımına uygun olan Skin Refining Masque maske, Peeling ve temizleyici olarak kullanılabilir. Yağ kanallarının dolması ile dışarı vuran yağın emilimini sağlar. Sivilcelerin iyileşmesine katkı sağlar. Tolerans seviyesini yükseltir. Gözeneklerin düzenlenmesine ve temizlenmesine yardım ederek sıkılaşmasına yardımcı olur.  Özünde bulunan mentol ile cildi rahatlatır. Paraben ve sabun içermez, renklendirici bulundurmaz. Anti alerjiktir. Nem dokusunu eşitler ve cildin ihtiyacı olan nem oranını kontrol altına alır.

Sebum Clearing Masque, akne oluşumuna meyilli ciltler için kullanılan bakım maskesi derinlemesine temizlik sağlar. Serinleten ve arındıran Sebum Clearing Masque aşarı yağı ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Belirli bölgelerde kullanıma uygun olan Sebum Clearing Masque içeriğinde bulunan tarçın ile kokusuyla tüm kullanıcıları etkilemektedir. Sebum Clearing Masque kullananların en çok beğendiği ürünler arasında yer almaktadır.

Dermalogica Maske

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.