Yandex Metrica

Vichy Neovadiol

Kadınlar yaşları ilerledikçe çeşitli süreçlerden geçer. Hormonsal ve fiziksel oluşan sıkıntılar cilde de yansır. Bu hormonsal değişikliklerin meydana gelmesine menopoz adı verilmektedir. Menopoz döneminde sık olarak değişimler meydana gelmektedir. Cildin dolgunluğunu kaybetmesi, yüz hatlarında oluşan değişiklikler bu dönemde rastlanan belli başlı sıkıntılardır. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak etkilenen kadınlar bu dönemde daha fazla bakım yapması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Vichy Neovadiol Serisi menopoz döneminde bulunan kadınların kullanımına uygun bakım serisidir.

Vichy Neovadiol Serisi Etkileri

Uzmanlar tarafından incelenen vücut yapısında en hassas bölgeler arasında ilk sıralarda yer alan gözler ve dudak çevresi, aynı zamanda yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Menopoz dönemindeki gelişen değişimler vücudu olumsuz olarak etkilemektedir. Ruh hali bir yana cilt yüzeyinde oluşan sıkıntılarda psikolojik olarak kişiyi etkilemektedir. Çevresel faktörlerin büyük tehditler oluşturduğu cilt yüzeyinde bulunan göz-dudak çevresi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına hassasiyet göstermektedir. Yoğunluk kaybını önleyen Vichy Neovadiol Serisi nemlendirici gibi özellikleri ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Uzmanlar Vichy Neovadiol ürünlerinin kadınlar üzerinde etki ettiğini anlamak için yaptıkları test ve analizlerden 350’e yakın kadının tabi tutulduğu testte göz ve dudak çevresinin orta yaşı geçkin kadınlarda daha dikey çizgilerin uzun olduğu kanıtlandı. Göz ve dudak bakım kremi her cilt tipi için farklı ürün çeşitlerinde bulunmaktadır. Özel başlıkları ve ambalajları ile kullanımı kolay ve pratik bir hale getirmektedir.

Vichy Neovadiol Serisi Ürünleri

Vichy Göz ve Dudak Çevresi Kremi menopoz döneminde meydana gelen göz-dudak bakım kremi hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Kadınların belli bir yaştan sonra meydana gelen hormonsal düzeninin bozulmasıyla ortaya çıkan cilt sıkıntıları, hormonların yavaş çalışmasına neden olmaktadır. Kendini yenilemekte zorluk çeken cilt hücreleri yıpranır ve hasar görür. Yetişkinler için hazırlanmış göz ve dudak çevresi bakım kremi göz çevresinde oluşan çökme ve sarkıklığı dudak çevresinde ise derinleşmiş dikey çizgilerin dolgunlaşmasına yoğunluk seviyesinin düzenlenmesini sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan Vichy termal su ile cildi yumuşatır, ferahlatır ve serinletir. Yağsız bir yapıya sahiptir. Vichy Neovadiol GF Contours paraben içermez.

Vichy Yenileyici Saç Bakım Kremi, saç bakımı sağlayan ve yeniden saç derisini canlandıran bir bakım ürünüdür. Serum formunda hazırlanmış şekillendirici serum saç derisini derinlemesine nemlendirir. Saç köklerini hasarlarını tek etki ile anında gidermeye yardımcı olur. Saç dökülmesini minimize ederek sürekli devam eden dökülmeyi engeller. Vichy Neovadiol Advanced Replenishing Concentrate yeniden şekillendirici içeriği ile saçı dipten uca onarır.

Vichy Gündüz Bakım Kremi, normal ve karma ciltler için gündüz bakım kremidir. Birçok ürün gece kullanılırken bu ürün gündüz etki göstermektedir. Ölü hücrelerinin temizlenmesini sağlayan formüle sahiptir. Tahriş ve kızarıklık etkisi yaratmaz. Alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. Cildi rahatlatır ve yeniden canlanmasına yardımcı olur.

3 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.