x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Kadınlar evde boş vakitlerinde el bakımı yaparken tırnak bakımını ihmal etmez. Cilt bakımı gibi tırnak bakımı da önemli bir yere sahiptir. Sağlıksız uzayan tırnaklar hemen kırılır ve kötü bir görünüme kavuşur. Bunu önlemek adına Tırnak Besleyici & Tırnak Koruyucu ürünler kullanmak gerekmektedir.

 

Tırnak Besleyici & Tırnak Koruyucu Vücuda Etkisi 

Tırnak Besleyici ve tırnak koruyucu ürünler düzensiz beslenme, vitamin eksikliği gibi nedenlerde ötürü sağlıklı bir şekilde uzamayan ve hemen kırılmaya başlayan tırnaklar içindir. Bu durumlarda yapılması gereken düzenli olarak bakım yapmaktır. Düzenli bakım sayesinde tırnaklar kısa sürede güçlenir ve darbelere karşı kendini koruma altına alabilir. Temel olarak bakım yapıldıktan sonra tırnakların korunması için Tırnak Besleyici ve Tırnak Koruyucu ürünler kullanmak oldukça normaldir. Tırnakların düzenli ve bakımlı görünmesi için kullanılan bu ürünler kısa sürede etki göstermektedir. Tırnak üzerinde oluşan sararmalarında giderilmesini sağlayan bu ürünlerin kullanımı da oldukça basittir. Doğal içeriklerle hazırlanmış bu ürünler yapılan el bakımı ve tırnak bakımı manikür ve pedikürün ardından kullanılan güçlendirici bir yapıya sahiptir. Soğuk havalar ve nem kayıplarının meydana gelmesi ile bozulan tırnak kimyası Tırnak Besleyici ve Tırnak Koruyucu ürünler ile doğal bir görünüm kazanır. Nemlendirici özelliği bulunan bu tırnak ürünleri mükemmel uzun tırnakların oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Vitamin destekli ve besleyici özellikli Tırnak Besleyici ve Tırnak Koruyucu bakım ürünleri kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Tırnak Besleyici & Tırnak Koruyucu Ürünler 

Sally Hansen Hard As Nails As Wraps, normal tırnak koruyuculardan daha etkin bir formüle sahip olan bu ürün ekstra bir şekilde tırnakların uzamasına yardımcı olmaktadır. Kırılgan, bakımsız, yumuşak tırnakların üzerine uygulanan bu ürün kısa bir süre içerisinde etkisini göstererek güçlenmesine yardımcı olur. Sağlıklı ve sert tırnakların özlemini çeken kişiler bu ürün sayesinde hızlı bir şekilde istenilen tırnak yapısına kavuşmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler tırnakların yapısına işler ve zaman içerisinde düzenli kullanım ile sağlam tırnakların oluşmasına katkı sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek kullananlar tarafından en çok beğenilen ürünler arasına girmektedir. 

Sebamed Hand&Nail Balsam, cildin Ph değerini koruyarak yağ asitleri ile doğal bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Tırnak üzerinde yağlı bir hissiyat bırakmadan en iyi şekilde emilmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde tırnakların sertleşmesini sağlar. Gliserin ile elleri nemlendirir tırnak bakımı yaparken aynı zamanda el bakımı yapmayı ihmal etmez.

Tırnak Besleyici & Tırnak Koruyucu

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.