sadsad x
asdasd

Sorunsuz Bir Cilt İçin La Roche Posay

16 Şubat 2017
Sorunsuz Bir Cilt İçin La Roche Posay

Sorunsuz Bir Cilt İçin La Roche Posay

Çeşitli dermokozmetika markalar içerisinde yer alan marka, kendine ait termal su istasyonu sayesinde milyonlarca kişinin cilt sorunlarını yok etmeyi başarmıştır. Tesadüf eseri bulunan ve günümüze kadar işlevini yitirmeyen doğal bir şekilde sunulmaktadır. Cilt üzerinde meydana gelen egzema, sedef gibi deri hastalıklarının da yatışmasına yardımcı olan cilt bakım markası kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürün yelpazesine sahiptir. Dermatologların ve uzmanların araştırmaları sonucunda LaRoche Posay markasının her yaş ve cinsiyet üzerinde olumlu etkiler yarattığını kanıtlamıştır.

LaRochePosay Effaclar

Her genç insan akne ve akne izleri ile boğuşmaya meyilli ciltlere sahiptir. Düzensiz beslenme, sebum seviyesinin düzensizliği ve gözeneklerin kir ve makyaj kalıntılarıyla tıkanması başlıca akne oluşma nedenleri içerisinde yer alır. Effaclar serisi bunun için cilt bariyerlerini derinlemesine temizler, nemlendirme özelliği sayesinde nemsizlikten kaynaklanan kırışıklıkların yok olmasına yardımcı olur ve sebum seviyesi ve yağ dengesini kontrol atına alır. Uzun süreli ve düzenli kullanımla anında etki gösterir.

La Roche Posay Rosaliac

Hassas ciltlere sahip kişiler cildinde oluşan en ufak reaksiyona karşı tepki gösterir. Genellikle kızarıklık ve pullanma olarak kendini gösteren bu sorunlar doğal kaynak su sayesinde kendini toparlar ve yatıştırıcı özelliği sayesinde kusursuz bir görünüme kavuşturur.

LaRoche Posay Kerium

Saç bakımı üzerine üretilmiş olan bu seri, saç diplerinde meydana gelen kuruluk, tahriş ve kaşınma gibi alerji durumlarının normale dönmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal özler ve bileşenler saç tellerine gereken bakımı sağlar ve uzun ipeksi saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.