sadsad x
asdasd

Scholl

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
13 ürün

  Scholl ayak bakım ürünleri 100 yıllık bir geçmişe sahiptir. 1899 yılında Dr. William Mathias Scholl tarafından kurulmuştur. Scholl ayak bakım ürünlerinin hikâyesi, William 17 yaşındayken başlamıştır. Küçük bir ayakkabı mağazasında çalışmak için Chicago’ ya yerleşmiştir. Rahat ayakkabıların daha sık kullanıldığı bölgede ayaklarında oluşan şikâyet ile gelen çok sayıda kişi bulunmaktaydı.  İnsanların sorunlarını incelerken ayak yapısını öğrenmek adına tıp fakültesini okumaya karar verdi. 1904 yılında okulundan doktor olarak mezun olduğunda 22 yaşındaydı ve ilk icadının patentini aldı. Ayak tabanlarını desteklemek ve rahatlamak adına ayakkabılara yerleştirilen taban Foot- Eazer devrimsel nitelikte bir üründü. Daha sonra 1907 senesinde kendi şirketini kurarak çalışmalarına devam etti.

  Bilim ile beraber ilerleyen William,  ayak hastalıkları ve ortopedi üniversitesini kurdu. Burada ücretsiz ayak muayeneleri yaparak insanların sorunlarına yönelik çözüm bulmayı hedefledi. İlerleyen zamanlarda ilk ayakkabı serisini ortaya koydu ve ardından geçen 10 yılla Dr. Scholl tabanları üretildi, pazarlandı. Kısa sürede şirketin en çok tüketilen ürünü olarak yerini aldı. Uluslararası başarı ödüllerine sahip olan marka, günümüze kadar başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

  Scholl ayak bakım ürünlerinin sunduğu amaç ayaklara hak ettiği özgürlüğü vermektir. Yoğun konfor ve rahatlık sağlayan tabanlıklar, koruyucu bantlar ayak ve sağlığı üzerinde çalışmaların devam etmesine yardımcı olmaktadır. Scholl ürünleri ortaya çıkan nasır ve mantar tedavilerinde de başarı sağlamaktadır.  Her zaman güzel görünen bakımlı ayaklara kavuşmanıza destek olur.

  Scholl Ürünleri ve Özellikleri

  Velvet Smooth Express Pedi 2 Adet: Yumuşak tabana kavuşmak için üretilmiş olan micro elmas tanecikli silindir başlık, değiştirilebilir yapısıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Ayarlanabilir sertlik seviyesiyle ayağınızın hassasiyetine uygun şekilde bakım yapabilme imkânı sağlamaktadır.  Başlığı takmak oldukça kolaydır. Ürünün üzerindeki butona basarak yedek başlık çıkartılır ve yenisi takılır. Ambalaj içinde 2 adet başlık yer almaktadır.  Cilt üzerinde herhangi zararı bulunmamaktadır. Çok bastırıldığı zaman cildi tahriş etmemek adına kendini otomatik olarak durdurma özelliğine sahiptir.

  Scholl Koruyucu Bant: Uzun süre ayakta durmak ve ayakların kapalı ayakkabı içinde kalması su toplamalarına neden olmaktadır. Böyle durumlarda Scholl koruyucu bant kullanmak oldukça önemlidir. Hasar oluşumlarına izin vermeyen yapısı su geçirmez özelliğiyle istenilen bakımı gerçekleştirir. Paket içinde 5 adet bulunmaktadır. Düşene kadar kullanmaya devam edilebilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.