x
Kategoriler
Filtrele

Saç, kadınlar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Düzenli olarak yapılan saç bakımlarının yanı sıra kuaförde saatlerce zaman harcamaya neden olan saçlar alımlı ve dolgun bir görünüme sahip olması istenilen sonuçlar bir tanesidir. Saç, renginden saç uzunluğuna kadar birçok farklı şekillerde kullanılmaktadır. Uzun saçlar bakımı en zor olan saçlardır. Duş sonrasında karışan saç tellerini ayırmak için bir saç fırçası veya bir saç tarağına mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır. Saçları taramak saçın sağlıklı büyümesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle saç tararken kaliteli fırçalar kullanmak gereklidir. Saç köklerini acıtmadan yapılan bu işlem zayıflamış ve sönmüş saç tellerini sağlıklı saçlardan ayırmada büyük bir katkı sağlar.

Saç Aksesuarları Vücuda Etkisi

Saçları sık sık taramak ölü saç tellerini saç köklerinden ayırmak için yapılan işlemlerdendir. Saç ömrü biten saçlar zamanla yeniden çıkmaya başlar. Saç aksesuarları kullanan kişiler saçlarının daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Saç aksesuarları gün içerisinde en az iki kere kullanılmalıdır. Bu sayede saçın yeniden çıkması ve saç derisinin ölmüş saçlardan arınmasını sağlar. Saç aksesuarları; saç tarağı ve saç fırçası saçın dökülmesine neden olmaz. Saç aksesuarı seçerken dikkat etmemiz gereken konular arasında saç tipi, uzunluğu ve şekil verme işlevleri esas alınmalıdır. Farklı saç tiplerine sahip kişiler saç tiplerine uygun saç aksesuarları kullanarak istenilen şekli vermekte kolaylık sağlamaktadır.

Salon Bambu Saç Fırçası

Bambu ağaçlarından üretilen saç fırçası doğal yollardan saçın beslenmesine yardımcı olur. Toprakta çözünebilir, doğaya dost bambu ağaçları geri dönüşüm sayesinde çevreye zarar vermemektedir. Doğal anti bakteriyel özelliğe sahip tek saç sırçası ergonomik ve iyonik saç aksesuarları deriye masaj yapar. Suya dayanıklı Salon Bamboo Saç fırça, saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır. Ahşaptan daha dayanıklı olan Bambu saç tellerinin dolaşmasını engeller.

Hydra Saç Fırçası

Saç, vücudun en az hava alan bölgesidir. Dolgun ve sık saçlara sahip olanlar saç şekillendirme konusunda zorluk çekmektedirler. Saçın daha kolay bakım yapılmasının tek yolu saç fırçası ile taramaktır. Saç fırçaları arasında yer alan çeşitlerden tahta uçlu fırçalar saçın kabarmasını ve elektriklenmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. Saçlarınız mat ve cansız görünüyorsa fırça seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur fırça kıllarının kalınlığıdır. Hydra Saç Fırçası 2161 saçlarınızın elektriklenmesini önleyerek fön çekme işlemlerinde saçın daha rahat şekil almasını sağlamaktadır. Saça zarar vermeyen ve daha bakımlı görünmesini sağlayan saç aksesuarları kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Saç Aksesuarları

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.