x

Lierac Premium Day & Night Precious Fluid Karma Ciltler için Gece Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml

Karma Ciltler İçin Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Gece ve Gündüz Kremi

%25 indirim
435,00 TL 326,25 TL
Ref. L1557

Lierac Premium Day & Night Precious Fluid

Lierac yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinden olan Premium Day & Night Precious Fluid, karma ciltler için hazırlanmış, tüm yaşlanma belirtilerine karşı etkili, gündüz ve gece kremidir.

Marka Adı: LIERAC

Ürün Adı: Premium Day & Night Precious Fluid

Ürün Kategorisi: Yaşlanma Karşıtı Bakım

Cilt Tipi: Karma cilt tipi için kullanımına uygundur.

Ürün Gramajı: 50ml

Lierac Premium Day & Night Precious Fluid yaşlanma belirtilerine karşı etkili kremin özellikleri nelerdir?

Premium Day & Night Precious, yaşlanmaya başlayan ciltlerde oluşabilecek tüm problemlere karşı etki etmeyi hedefler. Yaşlanma belirtileri; nem kaybı ile oluşan ince çizgiler, kırışıklıklar, renk eşitsizliği ve dolgunluk kaybıdır.

İçeriğinde bulunan hyaluronik asit ile kırışıklıklara etki eder, cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur.

Borneo mum yağı, shea ve misk gülü özleri ile cildi nemlendirerek pürüzsüzleştirmeyi hedefler.

Gündüz ve gece kullanım özelliği ile gün boyu cildi onarma görevini sürdürür.

Kullanım Süresi: Premium Day & Night Precious yaşlanma belirtilerine karşı bakım kremini, ürünün kapağı açılması itibariyle .. ay kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Premium Day & Night Precious yaşlanma belirtilerine karşı bakım kremi, temizlenmiş cilde uygulanmalıdır.

Sabah ve/veya akşam kullanıma uygundur.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Lierac Premium Day & Night Precious Fluid Karma Ciltler için Gece Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.