x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Özel günlerde kullanılan parfümler günlük yaşantıda temiz ve güzel kokmak için kullanılan ürünlerdendir. Parfümler çevrede var olan kötü kokuları bastırmak, ter kokusunu önlemek ve kişiler üzerinde derin bir etki bırakmak için alkol, su ve bitki özleri ile üretilen sıvı esanslardır. Parfüm çeşitli çiçeklerin özleri toplanarak laboratuvar ortamında sentetik veya sentetik olarak kabul edilmeyen maddelerin birleşmesi sonucu oluşmaktadır. Yüzyıllar öncesinde yapılan geleneksel ayinler sırasında güzel bir koku oluşturmak için bitki ve çiçekler yakılır ve tütsü yapılırdı. Günümüzde bu şekilde kullanılan birçok koku hayatımızda yer almaktadır. Parfümler sadece giysi ve elbiseler üzerine üretilmemiştir. Kozmetik ve sanayi alanında parfümler kullanılmaktadır. Kozmetik ürünlerde kullanılan parfümler, krem, ruj, tıraş köpüğü ve güneş koruyucu içerisinde yer almaktadır. Sanayi alanında ise kâğıtlar örnek verilmektedir.

Parfümler Vücuda Etkisi

Parfümler en rahat sabah saatlerinde bulunmaktadır ve bu saatlerde burun kanalları gündelik kokular ile dolmadığı için en iyi parfüm ürünlerini seçmek oldukça kolaydır. Vücut üzerinde etkisi uzun süre kalıcı olan parfümler hormonsal ve tempolu iş hayatında oluşan kötü kokuların giderilmesinde büyük yarar sağlamaktadır. Duş sonrasında kullanımı daha kalıcı olan parfümler gün içerisinde sıklıkla tazelenir. Kadınlar parfümleri ve erkek parfümleri olarak sınıflandırılan parfümler, hoş ve cezbedici bir etkisi bulunmaktadır. İnsan ilişkilerinde büyük önem taşıyan parfümler kadınlar tarafından göğüs, boyun ve kol içlerine sıkılmalıdır. Erkeklerde ise ense ve boyun bölgesine sıkılmalıdır. Kadınların ve erkeklerin sıklıkla kullandığı bu ürünler çeşitli markaların ürettiği kokular sayesinde etkileyici izlenimler bırakmaktadır.

Parfüm Ürünleri

Giorgio Armani Code; bergamot ve çeşitli çiçek özlerinden üretilen, parfüm ürünleri arasında yer alan Armani Code erkeklerin kullandığı en iyi parfüm kokularındandır. Esansı Oryantal olan parfüm yabancı ünlü oyuncu Denzel Washington'un Ödül töreninde giydiği takım elbisesine benzetilerek üretilen kahverengi şişeye sahiptir. Ünlülerin parfüm ürünleri arasında olan bu çok özel koku erkeklerin, kadınlar üzerinde etkileyici bir izlenim bırakmasını sağlamaktadır. Normal, karma ve yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Porsche Design Intense; Aromatik olarak sınıflandıran bu koku modern zamanların en iyi parfümleri arasında yer almaktadır. İlk sıkıldığında tropik meyveleri çağrıştıran bu ürün daha sonra biber ve odunsu kokusu ile etkiyici bir yapıya sahiptir. Tüm ciltlerin kullandığı Porsche design intense her yaşın kullanımına uygun erkek parfümleri arasında yer almaktadır. Modern zamanların en sık kullanılan ürünleri arasında yer alan en iyi parfüm ürünleri listesinde ilk sıralardadır.

Parfümler

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.