sadsad x
asdasd

Misbahçe

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
79 ürün

Misbahçe Ürünleri Dermokozmetika’da!

Misbahçe markası, 2012 yılında Serra Göney (Tasarımcı) ve annesi Ufuk Güney (Kimya Mühendisi) tarafından Türkiye’nin zeytin cenneti olarak bilinen Ayvalık’ta temelleri atılmaya başlanmıştır. Misbahçe markasının kökleri daha da eskiye dayanmaktadır. Ailenin 1997’de bahçelerine zeytin ağaçları dikmeleriyle bir keşfe dönüşüyor ve 4000’i aşan zeytin ağacı bugünkü ‘’Misbahçe’’ markasını oluşturuyor.

Misbahçe ürünlerinin içeriğinde kimyasal ve sentetik içermez. Doğal ve temiz bir kozmetik içeriğine sahiptir. Markanın temel amacı geliştirdiği ürünlerle doğal bir cilt bakımı deneyimi sunmaktır. Tüm ürün çeşitleri doğaya ve hayvanlara saygılı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Misbahçe Ürünleri

Misbahçe ürünleri en taze bitki özleri ileri teknoloji ile elde edilmiş aktifler ve ayvalık bahçesinden gelen zeytinyağı atölyesinde el yapımı olarak üretilmektedir. Özellikle cilt bakımında sıklıkla tercih edilen Misbahçe ürünlerinin genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

 Yüksek kaliteli standartlarında doğal bileşenlerle üretilmiştir.

  • %100 doğal kaynaklı içeriğe sahiptir.
  • Sentetik ve kimyasal içerikler bulunmaz.
  • Ürünlerin içeriğinde soğuk sıkım bitkisel yağlar, esansiyel yağlar bulunmaktadır.

Misbahçe ürünleri, cilde zarar sağlayacak maddeler içermez ve cilt sağlığını göz önünde bulundurur. Cilt sorunlarını bilerek çözüm önerilerinde bulunan Misbahçe markası geniş ürün yelpazesine sahiptir. O halde gelin birlikte markanın en popüler ürünlerine göz atalım…

  Misbahçe Gül Suyu

Isparta’da elle toplanan gül yapraklarının damıtılması ile elde edilen gül suyudur. %100 saf ve koruyucu içermemektedir. Cildi nemlendirir ve ferahlatır. Cildin hassasiyetini yatıştırır ve cildin nem seviyesini dengeler. Cildinizi temizledikten sonra ciltteki gerginliği azaltır. 

Misbahçe Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu

 %100 doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilen Misbahçe Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu, cilde nemli ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki özel formüller sayesinde leke karşıtı bakım sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken cilde doğal bir dolgunluk kazandırır.

Siz de tüm Misbahçe ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat , kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.