Yandex Metrica

Maskara & Rimel

Maskara ve Rimel gözlerin daha alımlı görünmesini sağlamaya yardım eden yağlı bir sürmedir. Eski zamanlardan beri günümüzde her kadın tarafından vazgeçilmez makyaj ürünleri arasında yer almaktadır. Kömür tozu ve vazelin ile geçmişte hazırlanan formu bu günlerde etki alanına göre değişiklik gösteren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Maskara& Rimel Vücuda Etkisi

Gözler yüzün en dikkat çekici bölgesi olması nedeniyle bu bölgenin bakımlı durması bu etkiyi daha da arttırmaktadır. Güzellik kavramını belirleyen unsurlar arasında göz makyajı yapmakta oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Kirpiklerin canlı ve uzun görünmesini sağlayan Maskara ve Rimel kadınlarının vazgeçemediği makyaj malzemelerinden biridir. Kısa kirpiklere sahip kişiler uzatma etkili, seyrek kirpikler ise dolgunlaştırıcı özelliği bulunan maskara ve rimel kullanmalıdır. Bu ürünlerin güzellik katmanın yanında zararları olduğunu unutmamak gereklidir. Gün içinde sürülen maskara gün sonunda mutlaka temizlenmelidir. Temizlenmeyen kirpik dipleri nefes alamayarak zayıflar ve dökülmeye başlar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise sürülen maskara ve rimel ürünlerinin miktarıdır. Üst üstte birden fazla sürülen yağlı sürme topaklanarak kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Göz makyaj ürünleri kategorisinde yer alan maskara ve rimel ürünleri saklama konusunda dikkat gerektirmektedir. Bakterilerden ve mikroplardan uzak tutularak korunmalı ve son kullanma tarihine dikkat edilmelidir. Dikkat edilmeyen bozulmuş ürünleri kullanmak kirpiklerden ziyade göz sağlığını önemli derece etkileyerek istenmeyen sonuçlara neden olmaktadır.

Maskara& Rimel Ürünleri

Note Mascara Long Lash Black, bakışların daha alımlı ve hoş görünmesini sağlayan Maskara ve Rimel ürünleri arasında içeriğinde badem yağı özü bulunduran yağlı bir sürmedir. Kirpiklerin yapılanması için bakım sağlayan E vitamini kıl köklerini besler ve yeniden canlanmasına yardımcı olur. Yaşlanmayı geciktiren formülü ile antioksidan ile zenginleştirilmiştir. Kirpik diplerinin nemlenmesine yardımcı olur. Esnek bir görünüm için en sık tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Dermokozmetik olarak belirtilen bu ürün makyaj yaparken oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Göz makyajı yapılmadan önce kullanılması ve yanlış yerlere temas etmesi halinde ince bir pamuk yardımıyla temizlenmesi gerekmektedir. Dermatolog ve uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilmektedir.

Maybelline Maskara Falsies Pushup Drama Very Black, uzatma ve kıvırma özelliğine sahip mükemmel bir görüntü için kullanılan üründür. İlk kez kullanılan Push Up etkisi kirpikler üzerinde harika sonuçlar çıkarmaktadır. Kalp şeklinde fırçaya sahiptir. Yoğun bir şekil kirpik uçlarını kıvırmaya başlayan formül aynı zamanda takma kirpik misali dolgun ve uzun görünmesini sağlar.

8 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.