x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

İnsanlar doğduktan itibaren yaşamla beraber eş zamanlı olarak vücutla birlikte gelişim gösterir. Vücut dışardan alınan hava, kir, zararlı ışınların etkisiyle deformasyona uğrar. Kırışıklık ve sarkmalar meydana gelir. Genellikle gözaltında başlayan belirtiler, otuzlu yaşların sonlarında kendini tamamen ortaya çıkarır.

Gözaltı torbaların da oluşan kırışıklıklar bizi rahatsız eder ve huzursuz olmamıza neden olur. Makyaj ürünlerinin sık kullanılmasıyla yıpranan cilt aileden gelen genlerden de geçebilir. Genler gözaltı torbalarının yapısının önemli unsurlarından bir tanesidir. Gözaltlarının hassas olduğu ciltte, bakım ürünü kullanırken dikkatli olmak gerekir. Cilt tipleri çok yoğundan hafife doğru ilerlerken, LaRoche Posay Redermic serisi bunun için hazırladığı ürünlerin içeriğinde bulundurduğu Retinol, Kafein ve Termal su aktif rol oynar.

La Roche Posay kırışıklara karşı meydan okuyan redermic serisi yaşlanmaya karşı kalkanını alır ve yıpranmış, kırışmış ciltlere bakım yapar. İçeriğinde bulunan Retinol maddesiyle olduğundan genç bir görünüm elde ettirir.

Redermic Serisi Ürünleri

Termal su içeriğiyle, Redermic R Yeux Eyes içinde bulundurduğu uyarıcı madde olan kafein, cildin renk yoğunluğunu dengeler. Redermic R Yeux cilt tonu ile farklılık göstererek gözaltında aydınlatıcı olarak kullanabilir. Redermic R Yeux Eyes kullananlar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hassas gözaltları için kullanılır.

Redermic R Corrective daha çok hassas ciltler için tavsiye edilir. Yalnız gündüz kullanılması uygun görülmüştür. Belirli bölgelere uygulanan Redermic R Corrective kullananlar başka Retinol içeren ürün kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Gündüzleri sokağa çıkarken ayrıyeten kullanılan on beş faktör güneş kremi ile daha iyi etki gösterir.

Redermic C yine içerisinde bulundurduğu C vitamini ile günlük kullanıldığında gözaltlarında oluşan kırışıklara, özünde ki C vitamini Hassas ve karma ciltlere iyi gelirken yüz ve boyunu kırışıklıklardan arındırır, yumuşatır nazik bir dokunuş sağlar. Tahriş hissi uyandırmaz. Erkekler ve kadınlar ortak kullanabilir. Cilt tipinize uyan diğer ürünlerini kullanmak daha hızlı etki eder. Daha hızlı pürüzsüz, kırışıksız görünüm elde edersiniz.

Gözaltı derisinde meydana gelen gözenekler tek tek sebum bulundurmaz Redermic C kuru ciltler için olan krem her gün uygulanılarak ayrıca gerginleştirip ve cildin güçsüz kalmış yanlarını renk sorunlarını düzelttiği de görülmüştür.

Redermic C Yeux göz çevresi kremi hassas ciltlere göre hazırlanmıştır. Gözaltında oluşan kazayağı kırışıklığı görünümünü yok etmek için üretilmiş Redermic C Yeux hassas cilt bakım sayesinde yaşlanma karşıtı, düzeltici ve pürüzsüz bir görünüm elde edersiniz.

LaRoche Posay Redermic ürünleri toplam altı tanedir. C vitamini içeren ürünler Retinol içermez. Retinol içeren ürünler ise c vitamini içermez. LaRoche Posay Redermic ürünleri Termal su içinde bulunan krem su bazlı kıvamıyla sürülmeyi kolaylaştırarak emilimini hızla gerçekleştirir.

La Roche Posay Redermic

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.