sadsad x
asdasd

La Roche Posay Effaclar Serisi

13 Ocak 2017
La Roche Posay Effaclar Serisi

La Roche Posay Effaclar Serisi

LaRochePosay markasının geliştirmiş olduğu Effaclar Serisi yağlı ve akneli ciltler için mükemmel sonuçlar çıkartan cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan sivilcelenmeler için ideal çözümler sunar.

Akneli ciltlerin tüm ihtiyaçlarını gidermek için hazırlanmış ürün serisi cilt temizliği, nem seviyesi ve gözenekleri kapatan siyah noktalar için büyük devrim yaratmaktadır. Günümüzde sivilce sorunlarıyla boğuşan 10 kadından 8’i bu seri kullanmaya başlayınca etkisini kısa sürede fark edecektir.

Cilde en iyi bakan kapatıcı bakım kremi Effaclar Duo!

LaRochePosay Effaclar Duo Bakım Kremi içeriğinde bulunan termal su ile cildin rahatlamasına ve renklendirici özelliği ile gün içerisinde pürüzlü görünümün ortadan yok olmasını sağlar. Yirmi dört saat etkisini kaybetmeden cildin sebum seviyesini düzenlemeye yardım eder. Çevresel faktörlerin yüze temas etmesini engeller ve mükemmel bir koruma sağlar. İki farklı tona sahip olan LaRochePosay Duo Bakım Kremi cilt tonunu harika bir şekilde eşitler. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünü kullanırken kozmetik ürünlere dahi ihtiyacınız kalmaz.

LaRochePosay Gel

Effaclar Gel 200 ml Temizleyici Jeli cilt temizliğinde oldukça başarılıdır. Diğer temizleyiciler içerisinde kendini ön plana çıkaran bakım ürünü kullananlar tarafından çok beğenilir. Üstelik içeriğinde sabun ve renklendirici barındırmadan derinlemesine temizlik yapar. Sebum seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Cildin Ph değerini bozmadan uyum sağlar. Cilt bakımında birinci kural olan cildi temiz tutar. La Roche Posay Effaclar Gel ile her güne temiz bir ciltle başlayabilirsiniz.

LaRochePosay Effaclar Tonik

Yağlı ve sivilceli ciltlere sahip olanların yaşadığı en büyük sıkıntılarından biri de gözeneklerin genişlemesidir. Geniş gözenekler cildin pürüzlü ve kötü görünmesine neden olur. Hiçbir kadın aynaya baktığında yüzünde kusur görmek istemez. La Roche Posay Effaclar tonik bu gözenek sorunlarına etkili bir şekilde çözüm sağlar. Hem Ultra Fresh soyucu formül ile cildi temizlerken hem de sıkılaştırıcı LHA ile gözeneklerin küçülmesine yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.