sadsad x
asdasd

Kuru ve Atopik Ciltlere Özel Bakım

27 Şubat 2017
Kuru ve Atopik Ciltlere Özel Bakım

Kuru ve Atopik Ciltlere Özel Bakım

Fransa’nın La Vienne köyünde tesadüf eseri bulunan termal su, cilt üzerinde gösterdiği etkiler sayesinde cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Günümüzde yüz bakımı, vücut ve saç bakımı gibi birçok konuda birbirinden farklı marka serisine sahip La Roche Posay mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Kuru, normal, yağlı tüm cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiş formüllere sahiptir. Bu nedenle her bireyin cildine özel bakım yapar. Pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme kavuşturur.

La Roche Posay Lipikar Serisi

Bakımı en hassas olan yer cildimizdir. Zaman içerisinde bedenle beraber cilt yüzeyi de değişimlere maruz kalır. Bu nedenle cilt bakımı yapmak oldukça önemlidir. Dış etmenler ve çevresel faktörlerin neden olduğu bu durumlar vücudun belirli bölgelerinde kuruluğa neden olabilir. LaRoche Posay Lipikar Serisi, nemlendirici özelliği bulunan ürünleriyle özellikle yüz bölgesini derinlemesine nemlendirerek kuruluğun ve hassasiyetin giderilmesine yardımcı olur.  Lipikar serisi genellikle yeni doğan bebeklerde meydana gelen, genetik yolla bulaşan seboreik dermatit bilinen adıyla Atopili, kuru ve hassas ciltlerde oluşan cilt problemlerine iyi gelmektedir. İçeriğinde barındırdığı doğal termal su sayesinde cilt yüzeyinde oluşan kızarık, kuruluk ve pullanma belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Shea yağı ile ölü deriyi yeniden canlandırır. Son teknoloji ile geliştirilen patentli ürünler uzman dermatologlar gözetiminde üretilerek kullanıcıların huzuruna sunulur. Bebek, çocuk ve yetişkin tüm bireyler üzerinde olumlu etki göstermektedir.

Dermokozmetika olarak sizlere en çok tercih edilen LaRochePosay Lipikar Serisi’ne ait ürünlerini derledik. Sizde bebeklerinize ve kendinize uygun bakım ürünlerini seçerek kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.