x
Filtrele
Markalar

Jane Iredale markası ismini kurucusundan almıştır. Jane Iredale 1994 yılında kurduğu Iredale Mineral Cosmetics markasını kaliteyle özdeşleştirmiş ve amacını doğallık olarak belirlemiştir. Markanın temel prensibi kusursuz kapatıcılar, cilde zarar veren bileşenlere tamamen karşıt olarak daha doğal bir görünüm elde etmek ve cilde dost ürünler üretmektir. Iredale  Mineral Cosmetics, cilde zarar vermeyen ve hatta bakım yapan makyaj ürünleri gibi dâhiyane bir fikri bize sunan ilk firma olma gururunu taşımaktadır. JaneIredale Kariyeri süresince kusursuz görünüm sağlamasına karşın cilt bozukluklarına yol açan makyaj ürünleriyle karşılaşmış hatta bu ürünlerden zarar gören insanlara şahitlik etmiştir. Gördüğü insanlar onun bu fikre ulaşmasında ilham kaynağı olmuş ve cilt için birden fazla nitelikli makyaj malzemeleri üretme yoluna koyulmuş. 

 

 Markanın amacı kişiye kendini iyi hissettirirken cildine zarar vermemektir. Bunu sağlamak adına ürünlerinde  cilde zararlı her cins maddeden kaçınmak ve cilt yüzeyine bakım yapmayı amaçlayan maddeler kullanmaktadırlar. Jane Iredale markası fondöten, allık, pudra, far, ruj, maskara ve makyaj fırçaları gibi birçok ürün sergilemektedir. En önemli kısmı ise hiçbir ürününde, doğallıktan uzaklaşmamış olması. Örneğin fondötenlerinin içerisinde fondöten, pudra, kapatıcı ve güneş koruması görevini bir arada sağlayan sıkıştırılmış mineraller bulunmaktadır ayrıca antioksidan etkilidir. Uzmanlar ve Dermatologlar tarafından yapılan araştırmalar sonucundan diğer kozmetik ürünlerden farklı olarak cilde fayda sağladığı kanıtlanmıştır. Klinik çalışmalardan da başarıyla geçen Jane Iredale ürünleri en çok tercih edilen dermakozmetik markalarından biri olmayı başarmıştır.

 

Jane İredale Cosmetics Ürünleri

 

Jane Iredale Glow Time Mineral BB1 Cream Spf25 50ml: Ürünün amacı, lekeleri azaltmak ve gözenekleri sıkılaştırmaktır. İçerisinde bulunan mineraller sayesinde ise güneşin zararlı etkilerinden korur. Greyfurt özleri ile cilt yüzeyine doğal bir aydınlık verir ayrıca cilt tonunu eşitler. Günlük makyajda kullanıma uygundur. 

 

JaneIredale Amazing Base SPF20 - Toz Mineraller 10.5gr Özellikleri: Hem ıslak hem de kuru bir şekilde kullanılabilen bu mucizevi toz mineraller ciltte güneş koruması görevi görür. Kapatıcılığı yüksektir. Nemden yoksun kuru ya da kurumaya meyilli ciltler için uygudur.  Boya ve paraben içermez. Alerjik reaksiyonların oluşmasına izin vermez. Hipoalerjiktir.

 

Jane Iredale

1 2 3 .... 6 7 8
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.