Yandex Metrica

Güneş Losyonu

Yaz aylarında güneşin etkilerinden kurtulmak için kullanılan güneş sütünün bir diğer adıdır. Güneş losyonları açık renk tonuna sahip hassas ciltlerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Sıvı formunda yüz ve vücut bölgelerine kullanılmaktadır. Cilt bakımına destek olan güneş koruyucu ürünler cilt lekelerinin ve izlerinin de oluşmasını önlemektedir.

20 ürün

  Güneş Losyonu Vücuda etkisi

  Güneş kremleri yanı sıra sıvı şekilde üretilen güneş losyonları ciltte meydana gelebilecek tüm sorunları gidermeye yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında ilk akla gelen sahil kenarında güneşlenmek ve suya girmektedir. Bu etkinlikleri yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta zararlı güneş ışınlarından korunmaktır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınları cilt yüzeyinde kırışıklık, lekelenme, kızarma, soyulma gibi zararlara neden olmaktadır. Bu zararlardan kısa sürede kurtulmak ve etki etmemesini sağlamak için güneş losyonu ürünleri kullanılmaktadır.  Hassas ciltlere sahip kişilerin özellikle kullanması gereken bu ürünler dermokozmetik markaların ürün serilerinde yer almaktadır. Açık renk tonuna sahip kişilerinde rahatlıkla kullandığı güneş losyon ürünleri cilt bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Cilt bakımı ve vücut bakımında yüksek düzeyde etkinlik göstererek bu bölgelerin nemlenmesini sağlamaktadır. Erken yaşlanma belirtileri içerisinde yer alan ince çizgiler ve kırışıklıklar nemsizlikten kaynaklanmaktır. Yoğun nem uygulayan formülü sayesinde cildin görünümü pürüzsüzleştirmektedir. Çocuk ve yetişkinlerin kullanabileceği ürünler bebeklerinde cildinde kullanıma uygundur. Yağsız formüle sahip olan güneş losyonu ürünleri kullananların daha kolay ve pratik bir şekilde uygulayabileceği bir üründür.

  Güneş Losyonu Ürünleri

  Hamilton Active Family Lotion, güneşe karşı etkili bir koruma sağlayan losyon içeriğinde elli faktör güneş koruyucu ile tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdendir. Akışkan bir yapıya sahiptir ve sürülmesi oldukça kolaydır. Özellikle yüz bölgesi için kullanılan bu ürün yüz bakımı yaparken de kullanılmasında sakınca görülmemektedir. Cilt yüzeyinde herhangi bir cilt sorunu oluşmasına izin vermez. Suya girilip çıkıldığında etkisini kaybetmeden korumaya devam eder. Parkta ve kumda oynayan çocukların da cildini korur. Anında etki sağlayan güneş losyonu mükemmel derece de koruma sağlar. Nemlendirici özelliği ile cilt lekeleri, güneş yanıkları ve kırışıkların oluşmasına engel olur.

  Sebamed Sun Care, yüksek düzeyde güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan güneş losyonu içeriğinde bulunan doğal bitki özleri sayesinde cilt yüzeyinde oluşan sorunları yok etmeye yardımcı olmaktadır. Uzun süre etkinlik sağlayan güneş ürünü elli faktör koruma sağlar. Formülünde bulunan maddeler sayesinde dayanıklılığını arttırır. Akışkan bir yapıya sahiptir. Alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.