Yandex Metrica

Güneş Kremi

Cilt hastalıkları gün geçtikçe etkinliğini arttırmaktadır. Cilt kanseri halen birçok insanın baş etmek zorunda kaldığı önemli hastalıklar içerisindedir. Bu hastalığın meydana gelmemesi için yapılması gereken önemli aktivite gün içerisinde mutlaka güneş koruyucu ürünler kullanmaktır.

67 ürün
    1 2

Güneş Kremi Vücuda Etkisi

Güneş kremi ürünleri cilt yüzeyinde oluşabilecek dış etmenlerden kaynaklanan sorunları gidermeye yardımcı olmaktadır. Cilt tipine uygun olarak seçilen güneş kremi ürünleri cilt korumasını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Güneş kremleri cildi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korumaya yardımcı olmaktadır. Mevsim değişiklerinde de kullanılmasında problem olmayan ürünler cilt bariyerlerinin güçlenmesi içinde katkı sağlamaktadır. Cilt lekelerinin de oluşmasını engelleyen güneş kremleri rahat ve huzurlu bir şekilde güneşin keyfini çıkarmak için oldukça sık tercih edilmektedir. Dermatolojik araştırmalardan geçen güneş koruyucu kremler yaşlanma belirtilerini yüksek oranda oluşmasını engellediği kanıtlanmıştır. Güneş kremi ile korunmayan ciltlerde şişme, kızarma ve soyulma gibi olumsuz zararlar vermektedir. Bu sorunlar istenmeyen görünüm ve acılara neden olabilmektedir. Bu durumların yaşanmaması için düzenli olarak koruma sağlamak oldukça önemlidir. Güneş kremleri gün içerisinde tekrarlanması gerekmektedir. Bu sayede cilde direkt olarak temas eden güneş ışınlarına karşı mükemmel bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Kış aylarında da ultraviyole B ışınlarına karşı etkinlik göstermeye devam etmektedir. Çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Dermokozmetik markaların ürünlerini kullanmak her zaman daha fazla yarar görmenizi sağlamaktadır.

Güneş Kremi Ürünleri

La Roche Posay Anthelios Ultra Light Face Mist, yüz güneş koruyucudur. Toleransı düşük ciltlerin güneşe karşı etkinlik göstermesine yardımcı olmaktadır. Güneşe karşı hassasiyet gösteren alerjik ciltlerin kullanımına uygun olan yüz spreyi ferahlatıcı bir etki sunmaktadır. İçeriği hafif bir yapıdadır. Aerosol ile yüz çevresini etkin bir şekilde korumaktadır. Hassas ciltler için geliştirilmiş bir üründür. La Roche Posay güneş serisine aittir. Ciltte parlama yapmadan termal su ile cilde ferahlık verir. Beyaz leke veya iz oluşmasını engeller. Hafif yapılıdır ve parfüm esansı içermektedir. Hoş kokuya sahip olan güneş kremi suya dayanıklıdır ve paraben içermeden son teknoloji ile ambalajlanmaktadır.

Bioderma Photoderm Max Cream Golden, bireylerin cildinde oluşan lekeleri gidermeye ve leke oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Yüksek düzeyde koruyucu özelliğe sahiptir. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde pigment oluşumunu en aza indirgemektedir. Cildin doğal dengesini korur ve savunma mekanizmasını aktifleştirir. Erken yaşlanma belirtileri olan nemsizlikten kaynaklanan kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Oluşmuş kırışık görüntüyü optimize eder. Altın rengine sahip kıvamı ile cilt tonunu eşitler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.