Yandex Metrica

Göz Farı

Göz çevresine uygulanan bu ürün kadınların göz kapağı ve göz etrafını daha çekici ve etkileyici gösterebilmek adına kullanılmaktadır. Göz çevresine farklı şekilde uygulanan renkli toz taneleri göz kapaklarını gölgelendirme, renklendirme ve belirginleştirme sağlamak için kadınların kullandığı bir yöntemdir.

Göz Farı Vücuda Etkisi

Göz irisinin üzerini kaplayan yağsız ince deri göz çevresini tamamen kaplamaktadır. Bu ince deri üzerinde kadınlar günlük makyaj rutinleri arasında yer alan göz farı ürünlerini kullanmaktadır. Göz farları gözün şeklini ortaya çıkarmaya yarayan yardımcı bir üründür. Giyilen kıyafet ve elbiselere göre değişik tonlarda onlarca renk çeşidi bulunmaktadır. Kıyafetlere uygun seçilen göz farları bir bütün olarak tüm vücuda etki etmektedir. Göz farı ürünleri onlar renk çeşidine sahip olduğu gibi birde kullanım alanına göre farklı boy ve boyutlarda dermokozmetik ürünler arasında yerini tutmaktadır. Genel olarak tercih edilen göz farları üçlü olarak bulunmaktadır. Kutusunun içerisinde birbiri ile uyumlu en fazla beş ayrı renk aynı düzlem üzerinde yan yana dizilmektedir. Bu sayede daha avantajlı bir şekilde göz makyaj ürünlerine sahip olmak oldukça kolaydır. Kadınların göz makyajı olarak kullanılan bu ürünler birçok farklı sektörde de farklı kullanım amaçları ile yerini almaktadır. Tamamen doğal formülle yaşlanma belirtileri olan ince çizgilerin oluşmasına neden olmaz. Kullanımı her bireyin rahatlıkla uygulayabileceği tombul başlıklı sünger fırçalar ile sağlanmaktadır.

Göz Farı Ürünleri

Dior Christian Dior 5'Li Far, her mevsim göz çevresine uyum sağlayan far seti mavi ve tonları ile beş ayrı renk sunmaktadır. Hassas, karma, yağlı ve tüm ciltlerin kullanıma uygundur. ciltte herhangi yağ bezesi veya alerjik reaksiyon oluşmasına neden olmaz. Yüz çevresine uygulanan makyaj ile sürülen far büyük bir uyum içerisinde olması gerekmektedir. Eyeliner veya kirpik diplerine uygulanan bu ürün açıktan koyuya doğru renk fazları oluşturmaktadır. İçeriğinde bulunan kremsi yapı sayesinde yumuşak ve hafif bir hissiyat oluşturmaktadır. İstenilen fırça ile göz üzerine sürülebilse de bu işlem için en uygun fırça özel far fırçalarıdır.

Dior Christian Dior 5'Li Far 308 Khaki, makyaj yapılırken bakışların daha üstün ve çekici olması için kullanılan bu ürün içerisinde bulunan beş farklı renk ile göz boyama işlemini daha yaratıcı bir hale sokmaktadır. Birbirine uyum sağlayan renkler soğuk havalarda daha çok kullanmaya uygun tonlardandır. Soğuktan ılığa doğru giden tonlar farklı günlerde farklı kıyafetler ile çeşitli olarak kullanılması makyajında muhteşem görünmesini sağlar.

26 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.