sadsad x
asdasd

Erkekler Nasıl Bakım Yapar?

19 Ocak 2017
Erkekler Nasıl Bakım Yapar?

Erkekler Nasıl Bakım Yapar?

Bakım denilince ilk akla kadınların cildine kullandıkları maske, nemlendirici gibi ürünler gelir. Oysaki erkeklerde kadınlar kadar cildine özen gösterir ve bununla ilgi çeşitli bakım ürünlerini yüz bölgesine uygular.

Özellikle tıraş sonrasında cilt yüzeyinde meydana gelen tahriş ve alerjik durumların giderilmesi için kullanılan dermokozmetik ürünler, erkeklerin daha doğal biçimde kendilerine özen göstermesine yardımcı olur. Gün içerisinde yapılan aktiviteler, eğitim, iş ve profesyonel kariyer hayatında düzenli ve bakımlı görünmek için sakal temizliği bu açıdan oldukça önemlidir. Permatik, jilet ve ustura gibi kesici aletler kullanılarak yapılan yüz temizliği beraberinde tahrişi de getirmektedir. Cildin sağlıklı görünmesini sağlayan Dermalogica, erkeklere özel olarak ürettiği tıraş serisi ile mükemmel bir cilt konforu sunar.

Dermalogica tıraş bakımı, erkeklerin tıraşını daha kolay bir şekilde yapmasına yardımcı olmaktadır. Cildin yumuşak ve kadifemsi dokunuşa sahip olmasını sağlayan bu tıraş serisi, özel formülleri sayesinde cilt bakımı eksiksiz olarak tamamlanır. Dermalogica tıraş bakımı içeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve tohumlar sayesinde tamamen organik özelliğe sahiptir. Bakterilerin giderilmesini sağlar ve cilt problemlerinin en kısa sürede giderilmesinde etkin bir rol oynar. Kıl köklerinin kurumasına izin vermeden gözeneklerin açılmasına yardımcı olan tıraş ürünleri yapay koku içermez, renkli pigmentlere sahip değildir ve içeriğinde herhangi kimyasal madde bulundurmaz.

Dermokozmetika olarak sizlere erkeklerin kullandıkları bakım ürünlerini listeledik sizde hem kendiniz için hem de hayatınızda var olan erkekler için bu ürünleri seçebilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.