sadsad x
asdasd

Easyvit

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Easyvit Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Easyvit, aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı ve yenilikçi takviye edici gıda markasıdır. Vitamin, mineral, balık yağı gibi etken maddelerin vücut tarafından en ideal şekilde kullanımını yeni bir yaklaşımlar sağlar. Bu yaklaşım, yağ asitleri, su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri emülsiyon formatında birleştiren teknolojiye dayanmaktadır.

  Günümüzün değişen yaşam koşulları ile birlikte beslenme alışkanlıkları da değişiklik göstermektedir. Özellikle bireyler, dengeli ve sağlıklı beslenmediği durumlarda bağışıklık sitemini güçlendirmek, enerji hissetmek gibi pek çok amaçla takviye edici gıdalara başvurmaktadır. Bireylerin yanı sıra çocuklarda takviye edici gıdalardan faydalanarak bağışıklık sistemini güçlendirebilir.

  Takviye edici gıda, adından da anlaşıldığı gibi normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, tek kullanımlık toz paket, sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere denir.

  Easyvit Ürünleri

  Şeker ilavesiz, beğenilen tada sahip ve çiğnenebilir jel formdan oluşmaktadır. Oksijen ve neme karşı bariyere oluşturan özel üretilmiş ödüllü paketleme teknolojisiyle jel form ilk günkü tazeliğini korumaktadır.

  Easyvit Multi + Omega 3 Takviye Edici

  Doğal çilek, limon ve portakal aromalı Multivitamin, Kolin Balık Yağı içermektedir. Kullanımı kolaylaştıran, susuz tüketilebilen çiğnenebilir jel form ilk günkü tazeliğini ve etkisini korumaktadır.

  Siz de tüm Easyvit Multi Omega ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.