x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Soğuk havalarda yüze direk olarak çarpan rüzgâr cildin hasar görmesine neden olmaktadır. Nem kaybına ve cildin kurumasına neden olan ısı değişimi cilt sorunlarına yol açmaktadır. Kışın yüzümüzü koruyamadığımız için en çok etkilenen bu durumdan dudaklar olmaktadır. Kuruyan ve soyulmaya başlayan dudak derisi susuz ve nemsiz kalır. Soyulan dudak, derinin sızlamasına sebep olur.

Dudak Nemlendirici Vücuda Etkisi

Cilt nasıl nemsiz kaldığında reaksiyonlar gösteriyorsa dudaklar da aynı şekilde olumsuz olarak tepki göstermektedir. Soğukta veya sıcakta aşırı bir şekilde ısı değişimi geçiren dudaklar su seviyesinin düşmesine neden olmaktadır. Su seviyesi düşük olan dudak derisi gittikçe kurumaya başlar ve pullanma ile soyulmalar gerçekleşir. Nem seviyesinin düşük olduğu dudaklara dudak nemlendirme ile bakım yapılması gerekmektedir. Dudak nemlendirici ürünler cilt bakım ürünlerinden yüz nemlendiriciler gibi cildin dengesini korumaya yardımcı olur. Yoğun nemlendirme özelliğine sahip dudak nemlendirici ürünler ruj şeklinde renksiz balm ve stick formunda üretilmektedir. Formülünde bulunan bitki özleri ile doğal bir karışım oluşmasını sağlayan üreticiler kısa sürede dudakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Dudak bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dudak ve dudak çevresinde oluşan düzensiz görünüm ve kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olan nemlendiriciler dudaklara dolgun ve hacimli bir görünüm sağlıyor. Nemlendirici kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır. Düzenli bakım ile kolay ve pratik kullanıma sahiptir.

Dudak Nemlendirici Ürünleri

Maybelline Baby Dudak Nemlendirici, dudak bakımında etkileyici çözümler sağlayan ürünler arasında yer alan dudak nemlendirici ürünleri Maybelline Baby Lips Electro Berry Bomba yoğun emici özelliği ile dudakların kurumasına engel olur. Sekiz saat süren nemlendirme etkisi sayesinde soğuk havalarda çevresel faktörlerden etkilenmeden koruyucu özelliğe sahiptir. Dudakların ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlayan dudağı nemlendiren ürünler özel formül ile geliştirilmiştir. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da etkin koruma sağlayan nemlendirici krem sekiz saat boyunca eksiksiz bir şekilde bakım gerçekleştirmektedir. Sonucu gözlere inandıramayacak gibi kusursuz olan bu ürün kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Uygulama biçimi dudakların orta kısmından kenarlara doğru ayrılmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek olumlu sonuçlar almıştır.

 Dermalogica Dudak bakım kremi, hassas, yağlı, karma ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. kuru ve yıpranmış derinin soyulmasını durdurarak hassasiyeti mümkün oldukça hızlı bir şekilde yok eder. Dudakların üzerinde bulunan ince yapılı derinin bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olan Dermalogica Climate Control Lip Treatment seyahat ve doğa yürüyüşleri sevenlerin kullanımına oldukça uygundur.

Dudak Nemlendirici

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.